bugün

Beyoğlunda Beyoğlu Kapalıçarşı adıyla kurulmuş ve bugünkü ismini 1994-95 sezonunda almıştır. Takımın renkleri bordo ve beyaz dır. iddaa lig b de mucadele etmektedir.
5 sene önce kafayı yemişçesine, yakın deplasmanlar ve iç sahadaki tüm maçlara gittiğim güngören ilçemizin hakettiği yerde olmayan kulubü. En son 2 sene önce fatih karagümrük maçında götü kalkan ve biz asarız keseriz havalarındaki tırsak karagümrüklüleri dövüp kovalamak için gittiğim maçı ömür boyu unutmayacağım. staddan köy içine kadar 500 kişi kaçışlarını görmek her kula nasip olmaz.

Biraz Daha Başarılı Olabilirsek, Çok değil en fazla 5 sene sonra Süper Lig'de Olacağız.
adana demirspor' u yenerek bank asya birinci ligine çıkmaya hak kazanmış spor klubü. gol de doksanıncı dakikada geldi. tek adamla hücuma çıkıp gol buldular. maçın favorisi olarak gösterilen adana demirspor kendi hatasının kurbanı olarak maçı kaybetti.
adana demirspor'u geçen sene klasmandan gelip yenen giresunspor gibi klasmandan gelip yenen takım.ayrıca konya'daki taraftarlarının sayısının futbolculardan az olması da ilginçtir zira trt de golden sonra taraftarlar yerine yönetim kurulunu göstermiştir.tabi taraftarla olmuyor bu iş adana demir o kadar kişi geldi de ne oldu sonuçta sahada iki takımda 11'er kişiydi.
önümüzdeki sezon benzer bir acıyı zayıf altay ve güçsüz ksk'ya yaşatacak takımdır.
maalesef demirspor'a gününü göstermiş takımdır.
1983 yilinda kurulmustur. orjinal ismi bu sekilde degildi. gungorenspor idi. belediye ibaresini daha sonra almistir. renkleri de sari-lacivert idi. maclarini ogrencisi oldugum gungoren ortaokulu'nun yanindaki toprak sahada yapardi. daha sonra takim profesyonel liglere yukselince maclarini mimar yahya bas stadyumu'nda oynamaya baslamistir. istanbul amator kume'de ve 3. lig'e yeni ciktigi donemlerde pek kere macini izlemisligim vardir. ama kicina belediye ibaresi alinca sogudum. hatta adana demirspor'u eleyip tff 1. ligi'ne yukseldigi icin iyiden iyiye ayar olmaya basladim. super lig ve tff 1. lig'de taraftarsiz takim doluydu zaten. bu kervana gungoren belediyespor'da eklenmis oldu.
belediye yardımı almadığı halde adında belediye olan tek takımdır, yanılmıyorsam.

fortis tk play offunda Bursaspor ile eşleşmiştir. Maç 28 ekim çarşamba günü 13:00'da oynanacaktır.

not: taraftarsız diyenleri objektif gözle izlemeye davet ediyorum. şahsen gazete için izlediğim 18 ekim 2009 güngören bld körfez bld maçı'nda taraftarına hayran kaldım.
bursasporun 2009-2010 türkiye kupası serüvenindeki ilk rakibi, amaç takibi mutlak galibiyet, tek sıkıntı ise maçı resmi tatile denk getirmeyi bilinçli yada bilinçsiz olarak beceremeyen futbol federasyonu.
tff 2. lig play off grubunda turgutlusporumuzun rakibi olacak takım. *
ciğercisiyle taraftarıyla yaklaşık yarım saat önce yahya baş stadında akhisarı 1-0 mağlup ederek bank asya'ya 1.likle çıkmıştır.hayırlı uğurlu olsun.
bugün orduspor deplasmanında 4-0 mağlup olarak lige 0/3'lük harika bir seriyle başlamış "amatör" takım.

futbol kaliteleri, bugün oynadıkları maçın özeti izlenerek görülebilir. bu takımın burada ne işi var allasen?
yamulmuyorsam ali samiyen stadında oynanacak son maçta oynayacaktır.
görsel
türkiye kupası'nda dört yıldır maçlarına atanan hakemler hakkında resmi inceleme yapılması gereken bir garip istanbul kulübü.
bir zamanlar formasını giydiğim köklü bir istanbul takımı.
2008-2009 ve 2010-2012 dönemlerinde 1. ligde * mücadele etmiş ve bu sezon 3. lig 3. grubu son sırada bitirerek bal'a * düşmüş takımdır.
Bu sezon istanbul Süper Amatörde oynayacak takım.
güncel Önemli Başlıklar