bugün

Yaklaşık 2 aydır başıma gelendir.

Vampirler bile güneş doğmadan önce uyuyor abi, kendimden utanıyorum.
duzensiz hayatın sonucudur. kalp krizinden depresyona kadar her türlü sağlık sorununu tetikler. düzeltimesi acilen gerekli olaydır.
http://www.youtube.com/watch?v=8ONtp8vdHRM
Yaklaşık doğuştan başıma gelendir.

Gece uykum hiç olmadı doğru düzgün.
bir aydır böyleyim ama işin garip tarafı 11 de uyanıyorum bi de yani bi aydır uykuya hasretim.
Birde güneş doğduktan sonra uyuyamak vardır ki o da beterdir.
kafayı sıyırma ibaresidir.
Çılgınlıktır. Yaklaşık 3 saatim kaldı ehe.
iki aydır sıklıkla yaşadığım olay. bugünde öyle olacak gibi. kendimi ikinci öğretim öğrencisi gibi hissediyorum. onlar bile takılmıyodur bu saate kadar lan. gece vardiyasından sonra eve gelen işçiler bile benden önce uyuyor*.
(bkz: uyuyamamak)
içinde bulunduğum nalet durum.
içinde bulunduğum durum. yorgunum, uykum var ama uyumam, uyuyamam.
daha kötüsü için; (bkz: karga bokunu yemeden uyanmak)

kahvaltı bile hazırladım kendime, işin ilginç tarafı işsizim.
(bkz: tatil hastalığı) boş işler yapmaktan öleceğim sabaha kadar.başım ağrıyor kitap felan da okuyamıyorum.ne halt etmeye düzenimi bozdum da bu sıcakta yatacağım püfür püfür gece yatmak varken *
işsizliktendir. yazın sabah 8-9'u gören ve hatta okul zamanı yine 4-5'i gören ben stajın başlaması ile bildiğin tavuk gibi uyuyorum. böyle akşam 9-10 gibi uykum geliyor.
Gece korkuları barındırır bazı zamanlar çünkü. Umutsuzluk olur, bir bataklığa dönüşür ve hiç çıkamayacak mışsınız gibi gelir bundan kurtulmak için yeniden gün yüzüne ihtiyaç vardır.
Gün doğunca kendini güvende hisseder o insan, korkularını yener ve yeni bir hayata sabaha merhaba der.
Güneş bir gün dogacak deriz bu yüzden genel olarak kurtulmak istenen belalardan kötülüklerden sonra. Gün insanlar için hep olumlu bir metafor olmuştur.
Bunu ancak gercek gececiler bilir.
Gündüzler çalışmak, geceler uyumak içindir, derler. iş güç gibi istisnalar dışında, sağlık için, uyulmalı bu görüşe, kanımca.
güncel Önemli Başlıklar