bugün

güneydoğu bölgesinin de vatanın diğer bölgeleri gibi muhteşem olduğu gerçeğidir. tabi burada doğal güzelliklerden bahsediyorum. en uçtaki hakkari ili bile unesco dünya mirası listesindedir. burada olması gereken terörü bitirmek ve sonrasında buraya yatırım yaparak yaşam kalitesini arttırmaktır. bundan sonra güneydoğu anadolu bölgesi, terör ve kaçakçılık sebebiyle türkiye ekonomisinin anasını ağlatan bir yer değil, turizm gelirleriyle katkı sağlayan güzel mi güzel bir bölge olacaktır.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/hakkari-37682/

not: bölge olarak hakkari doğu anadolu olarak geçer ama burada bahsedilen türkiye'nin güneydoğu bölgesidir.
güzeldir doğrudur.
istediği kadar güzel olsun, insanları bu şekilde oldukça hiçbir zaman hakettiği değeri göremeyecektir.
güneydoğu güzel ama doğu anadolu güzel değil!
Evet öyledir. Memleketimi severim. Oranın yapmacık olmaktan ziyade doğal güzellikleri vardır. Turistlerin o yerleri görmek için her yaz ilgi çeken bölgedir. Tek sorun o bölgede terör olmasıdır, dileğimiz kısa zamanda bitmesidir.
hakkari ilininde güneydoğu anadolu bölgesinde olduğunu anlamamızı sağlamış başlık.
not: hakkari doğu anadolu bölgesindedir.
Keşke Allah güneydoğuya da çirkin şansı verseydi.
hasankeyfi gormuş biri olrak evet cok güzeldir ama çok pistir. pis olan yere de gidilmez. hele opislik benim canıma, kanıma, topragıma goz koymuşsa.
kesinlikle katıldığım önermedir. ama sadece biraz özene ve tanıtıma ihtiyacı vardır.
Çok güzeldir ama çok pistir. Asıl pis olan yere gidilir. Güzel insanlar oralara gitmeden oralar güzelleşmez. Oraları ve herhangi başka bir yeri dışlayarak ve hakir görerek adam edemezsiniz. Aksine, kaybedersiniz.
su götürmez bir gerçektir. aslına bakıldığında bu değim güney doğu için pek uymamaktadır, zira fırat, dicle, atatürk, keban falan baya su götürür bi bölge ama olsun gene de kullandım. ben yaptım oldu.
güncel Önemli Başlıklar