bugün

3,5 dan 8 dir. nasıl oluyor bende anlamadım gidip geliyor işte *
2 kanka.
10 üzerinden 8. akşama 10 olursa tam süper olur.
10 üzerinden 8

8 mart kadınlar gününüz kutlu olsun.
Şimdilik 10 üzerinden -1500. Böyle bir günün...

Güzel bir haber gelse de bari bassam istifayı. Yoksa elimde kalacak insanlar var iş yerinde.
puan yok.
Valla 10 uzerinden 3.
10 üzerinden -5.
10 üzerinden -10 dur. öyle s*kko bi gün Antalya da
10 saat uyumuşum ve güzel bir şekilde kalktım. Bugüne puanım 10 üzerinden 2. Genelde 0 puan verirdim.
izinli olmanın getirisi ile 10 üzerinden 9.68 dir.

(bkz: küsüratlı sayı vereyim salladığım anlaşılmasın)
Hayatimizin merkezi, gönlümüzün cicekleri kadinlarin günü olması sebebiyle benden 10 puan çalışır.
10 üzerinden 7 veriyorum şuan o da sağolsun bir kaç sevdiğimiz bizleri aradığı sorduğu için.
10 üstünden 5.
Olumlu etkenler
Kıyafetlerim ve bilgisayarım geldi bursum yattı off günümdeyin.
Olumsuzlar
Hava sıcak kızla aynı derste buluşacaktık işlerim çıktı aylık ödemelerin vakti geldi.
yemekhaneye geldim kartta yeterli para yokmuş, para yüklemeye gideyim dedim makine başkasının kartını yutmuş, başka makinede bekliyorum 15 dkdır o sırada hayvan gibi sıra oluştu yemek sırasında. böyle cenabetlik olmaz olsun. -10 veriyorum güne an itibariyle.
Tatil günüm, uzuvlarım yatak ile entegre.
Hava güzel, sıkıntı yok. Daha ne olsun.
Elektrik falan kesilmezse 8 veriyorum.
şimdilik 10 üzerinden 6

akşam güncellerim.

Güncel: 10 üzerinden 7
şu ana kadar 3 civarlarında seyretmekte. 10 u bulur inşallah
Güne 8 puanla başladım daha sonra lensimin gözüme batmasıyla 2 ye düştü hala batıyor günün sonuna kadar 7 ye çıkmasını planlıyorum.
10 üzerinden 7 veriyorum. boş günüm çünkü 3 puanıda gec kalktığım için kırdım sağlık olsun.
10 üzerinden 2 günün ilerleyen saatlerine dogru artmasi bekleniyor.
sana puanım dohuz kanka.
10 üstünde 10. çünkü hayatımın en önemli kadını annemle beraberim. işte mutluluk bu.
4 buçuktan 5.
5 görünümlü 2.80 .