bugün

ilim, irfan yuvası, entelektüel bilginin üst seviyede olduğu sözlüktür.
nerede başarısız, sığ tip varsa dolmuş sözlüğe. yazık.
uludağ sözlük'tür.

görsel
gerçekten beni çıldırtan başlık , aslında çıldırtan başlık değil girilen bir entry , entry de demiş ki memeye vatan satan kansızlar bunlar , bak bak vatanı sözlükte satıyormuşuz , yani arkadaş da sözlükte vatan kurtarıyor

ulan sığır , can gidiyor can , senin burada yazdığın iki kelime bi sikimi değiştirmez , kurşun sesi duysa müshil ilacı yemiş martı gibi sıça sıça kaçmaya çalışacak olan adamlar gelip burada iki satır karalayınca vatan kurtardığını sanıyor ya ben de buna tav oluyorum , git gönüllü kaydol ulan orduya , bırak işini gücünü aileni varsa yüreğin , vatan dediğin böyle kurtarılır klima sonuna kadar açıkken büro koltuğunda oturup götünü kaşıyarak entry girerek değil , ha sen bunu yapıyor musun o zaman konuşmayacaksın vatanı satıyorsunuz diye , sen mi kurtardın ki sen bana bunu soruyorsun , bırak kurtaran bana sorsun o zaman başımı eğer hakkınızı helal edin derim , ama bunu senin götünü yaya yaya entry girerek bana bunu sormaya , hele de bizzat genlerini taşıdığı adam tescil edilmiş 13 kellesi (bunu yazdığıma göre daha tescil edilmemiş bir sürü olduğunu da anlarsın umarım) olan birine sormaya hiç mi hiç hakkın yok , sen bir sikim yapmadan gelip oturduğun yerden meme için vatanı satıyorsun diyemezsin

adama sorarlar , sen ne yaptın bu vatan için be kansız ?
bi tanesi entrylerle vatanın satılıp vatanın kurtarılabildiğini sanar. diğeri am peşine hayatını adayıp sonra diğerine entry girip orduya gitmedi diye laf sokar. bende gelir bunlara gülerim.
direkt nik ile başlık açıp prim vermek de hoş değil, nik altından atara kalkıp debe'ye girebilmek için götünü yırtanlardan bir farkınız kalmıyor bu şekilde.

asıl konuya gelecek olursak durumu şöyle özetleyebiliriz;

biri teşhirden ve ilgiden hoşlanıyor, bunu da format dahilinde yaptığı için doğal olarak bize bok yemek düşüyor.

yani bu şahsın üzerine gitmeye gerek yok, buradan bir şey çıkmayacak çünkü.

söylediklerinizi umursayıp, a-aa ne kadar ayıp ediyormuşum diyecek de değil herhalde, dese şimdiye kadar derdi.

neyse;

asıl konu bu durumu fırsat bilip artı oy kasmak için başına üşüşen sinekler.

bu amına koduğumun virüsleri öyle bir dadandı ki oraya, mal bulmuş gibi yapıştı, bırakmıyor.

100 entry giriliyorsa 80-90 tanesi nefret kusuyor, lan bu kadar entry girip prim vermeyin ayağına.

cem yılmaz'ın er gazinosu esprisi var ya.

heh işte aynı o hesap.

asıl ibne, asıl göt veren bunlar.

bir şey yapmak istiyorsanız bu puştlara eksiyi basıp geçin.

ne kadar süslü kelimelerle, ne kadar güzel geçirirse geçirsin prim vermeyin.

çenelerini kapatacaklardır bir süre sonra.

ekleme: tek dert bu değil ki moruk, diğerleri de rezalet.

adam biz göte göt deriz diye bakınız vermiş debe'ye sokmuşlar.

dokununca kalkan organa "dikkat et de sana kalkmasın" demiş debe'ye sokmuşlar.

1-2 entry dışında hepsi bu şekilde.

hani bunu siktir etsen de kumaş belli yani.
Nicklerimizi sansurleseydin ya da siyah bant falan.. Utandım biraz.
görmezden gelseydiniz şimdiye böyle bir gündemimiz olmayacaktı biliyorsunuz umarım.

Başlık da açmışsın, sağ ol kanka ya, bir de buradan yakın bakalım.
görsel
ekşi sözlük gibi pkk övgüleri olacağına bu olsun daha iyi bence.
O değil bu da gündem oldu. Boktan bir durumdur.
daha beter olsun sözlüğüdür.
Müthiş sözlüktür efenim. Tabi milyonlarin bacisi olacak ben olacak değilim ya.
Kızin daha afyonu patlamadı gene gündem oldu Amk ahhah.
kendi halinde olan sözlüktür. dısardan bağımsızdır. siyaset meydanımı bura. zaten dısarıda her yerde yeterince siyaset yapılıyor.
seviye itibariyle bolca "kürt bakkal" "kürt osman" "kürt karı" gibi ırkçı ve beyin yoksunu
meme am tecavüz taciz sözlükçülerin çük uzunluğu güzel meme çirkin göt gibi abazan ve döl israfı
içtim sıçtım kafam güzel hehe hoho goy goy gibi vizyonsuz ve vasıfsız tiplerin bolca yazarlık aldığı sözlük sitesidir.
Biz de burda güzel işler yapmaya kasalım ama gel gör ki am göt meme muhabbete daha değerli sanırım ergenuslar için.
Pardon o kim?
am bu aga şakası olmaz, nice devletleri batırandır. erkeğin çıktığı yerdir. öz yurdudur.

boru değil yani.
Başlığı 2015’te açmışlar. Zerre ilerleme gösterememiş sözlüktür.

Tanım: Uluların ulusu.
normaldir. kimse burayı ciddiye almıyor. kullanıcıların kitapla, filmle, gündemle, mizahla ilgisi yok. ülke nasıl boka battıysa buralarda aynısı oldu. bu aslında içinden geçtiğimiz karanlık dönemin yansıması.