bugün

her geçen gün çeşitli emniyet müdürlerinin görevden alınmasıyla sayı takip edememek, kimin ayakkabı kutusunda kaç tl var diye düşünürlken birinin yatağının üzerinde para sayma makinası ile karşılaşırken, bir diğerinin çıkıp, "aynı anda herkesi alıp götürmek ne demek, bir gn birini, iki gün sonra birini alırsın, gel desen gelecek kişileri sabahın 5inde evinden almak ne demektir" demesiyle şaşkına dönerken, sabah daha elini yüzünü yıkamadan haberleri açtığında, operasyondan bir gün önce gözaltına alınanların tüm mal varlıklarına el konulduğunu öğrenmekle, "ulan başka kanalada neler kaçrdım acaba" diye düşünmenize yol açan durumdur.
olanlar şöyle özetlenebilir. yüzsüzler tarafından yönetiliyoruz.
Son zamanlarda yaşadığım durum. Twittera bir giriyorum, elon uzaya bir şeyler fırlatıyor, abd’de siyahiler haklı olarak tepkili, çilekten kurt çıkıyor. Hangi birine yetişeyim? Bir de sözlükte de kavgalar oluyor... beni son durumlardan haberdar edecek gündembuddye ihtiyacım var. ilgilenenler mesaj atabilir.
2013 yılında açılmış başlık. Bugünleri anlatsaydık hadi ordan derdi sanırım başlık sahibi.

Umarım 10 yıl sonra gelip birileri 'meğer ne kadar sakinmiş o günler' yazmaz buraya.

Evet, yetişemiyorum. Entrika, aksiyon, gerilim, drama hepsi var. Var bunlar bizde.
Hakliya hakkıni vermek haktır.
daha da hızlanarak devam etmektedir. Şu an yetişmekte zorlanıyoruz yakında hiç yetişemeyeceğiz.