bugün

benim 4'e çıkararak yaptığım şey'dir. özellikle göbek yağlarını eritmek isteyenler için önerilir.
Günün büyük bir bölümünde tuvalete gitmeye bedeldir.
motor hacmi 2.0 ve üzeri olan insanın tükettiği sudur.
midenin dolu kalmasına, böbreklerin kas yapmasına sebep olur. sağlıklı mıdır? sağlıklıdır.
Ben tüketiyorum efendim. Ama zamanla su görünce kuduz köpeğe dönmek gibi bir yan etkisi oluyor.
sıcak ramazan günlerinde sahurda ve iftarda suya yüklenerek yapılası şeydir.

lakin tavsiyem suyu yemekten önce veya yemekten 1 saat sonra içmenizdir. yoksa midenize eziyet etmiş olursunuz. olan size olur. damar sizin kan sizin.
75 kilo olan bireyin yapması gereken eylem.

hesap şöyle oluyor: 75 x 40 = 3000 ml = 3 litre

siz de, kilonuzla 40'ı çarparak, günde kaç litre su içmeniz gerekiyor bulabilirsiniz...
yazın az bile gelendir bazen, eğer benim gibi çok terliyorsanız.
Bu kadar su tüketen günde 50 kere çiş yapar.
geniz akıntısı olanların da yapması gerekenmiş.

cidden doktor tavsiyesi sonrası, günde en az 3lt. su içmeye başladım. geniz akıntım eskiye oranla çok daha az rahatsız ediyor. ancak bu kadar su içince gün içerisinde çok kez tuvalete gitmek gerekiyor tabi. genç yaşta prostat muamelesi görüyorsunuz, hoş değil.
musluklu bidon olmanızı sağlayacak şey. sürekli gelen çiş yüzünden helaya taşınırsınız.
fazladır. 2 litre yeterlidir.
fazladır. 2 litre su insan bedeni için yeterlidir.
gayet yeterli, hatta fazla bile olabilir, sporcuysan az bile olabilir.
Diyet yapanların halimden anliyacagi şu seysi.
Üç litreyi tamamlamanin bu kadar zor olacağını hiç dusunmemistim lakin ictikce iciyor insan.
Garip bir şekilde zordur lakin mecburrr.
diyet yapmadığı halde bu eylemde bulunanlar için çok sağlıklı eylem.
Azracim yine mi karnin agriyor sorusuna sebebiyet veren eylemdir, fakat cok faydalidir.
daha azını içenler hiç mi susamıyor nasıl yaşıyorlar dedirtir.
zannımca sık sık çiş yapma ihtiyacı ortaya çıkıyordur.
çok sağlıklı ama alışkın olmayanlar için çok zor bir durum. Bir türlü başaramadım günde 3 litre su içmeyi.
kendimi zorlamadan hep yaptığım. su içmek güzeldir.
spor yapan bir insan olarak 3 litreden fazlasını içerim.
Muhtemelen bu başlığı helada açmaktır.
su vucuda lazim oldugundan. sakincasi yoktur bence
gerçekleştirdiğim eylem.
hesaplaması çok zor değil. 1.5 litrelik 2 tane şişeyi gün boyunca lıkır lıkır bitirirseniz 3 litre içmiş oluyorsunuz.
güncel Önemli Başlıklar