bugün

En fazla 2 yiyorum. Kışın 1 e düştüğü oluyor. 3 senedir böyle. Psikoloji etkili. Faydası: istemeden de olsa düzgün bir fizik. Zararı: sık sık baş ağrıması,
Bulamadım başka.
daha da iyisi vardır, günde tek öğün. bir ayda 10 kilo verdirdi. kafam rahat. bol su da içmek lazım, tabi ki spor takviyesini de unutmayın.
Benim gibi öğlen saat 2'ye kadar uyuyan işsizlerin beslenme düzeni olur kendileri.
Fazladır. Günde bir öğün yerim ortalama.
Yaptığım eylemidir. Düzensiz beslendiğiniz anlamına gelir. Yeteri kadar enerji bulamazsınız kendinizde.
Yapamadığım eylemdir nasıl yapıyorsunuz gerçekten çok ilginç.
Eski türkler ve osmanlı zamanında uygulanan aralarda acıkınca meyve veya yoğurtla tamamlanan kuşluk vaktinden gün batımına yakın saatlerde yenen olmak üzere iki öğün vardı. hem güne erken başlanır hem de gece saatine kalınmadığından daha sağlıklı bir beslenme şekli oluşuyormuş.
Cevap niteliğinde entry:
Düzgün fizikten kasıt düzgün fiziktir. Löpür löpür olmamaktır. Tüm gün yatıp da 2 öğün yiyorum demedin zaten. Her yere yürüyerek giden insanım.
ayrıca yediğim öğünlerde de ağır şeyler yiyemiyorum. Sağlığımı düşündüğümden değil ama. E açsın zaten nasıl ağır şeyler yemeyi miden kaldırsın?
Sık sık susayıp su içerim.
Kilo vermek için yapmadım bunu, psikolojik.
işçi sınıfı.
ramazan ayından sonra yaptığımdır. öğlen yemeğini bıraktım. sabah sade bir kahvaltı ve akşam yemeği yiyorum artık.

vücut alışınca yemin ediyorum öğlen vakitlerinde açlık hissi yaşamıyorsunuz. sadece su ihtiyacınız oluyor o kadar. o da çok etkilemiyor bünyeyi.

eskiden insanlar 2 öğün yerlermiş. öğlen yemeği sonradan icat edilmiş. kilo fazlalıkları, sağlık sorunları ihtiyacımız olmayan şeyleri yememiz yüzünden yaşanıyor.

eğer yapmak isteyen varsa tavsiye ederim. öğlen yemeğini hayatınızdan çıkarabilirsiniz.
Bir Müslümanın yapması gereken.
Kahvaltı, Öğlen yemeği ve akşam yemeğinden birini atlamaktır.