bugün

ciğerlerinize zarardır.
Ne olursa olsun önce sağlık.
Keşke dememek için değil iki paket sigara içmek hiç içmemek için çaba gösterilmeli.
Günü 20 saat yaşıyorsanız normaldir. Evet.
Hayatı çok büyük oranda yaşanmaz kılar. Günün sonlarına doğru berbat bir kafa ve boğaza sahip olursunuz. Sabah kalkınca da genellikle iğrenç hissedilir.
bir nevi kaybetmiş insan itemi. Bi boka da yaradığı yok aslında ama insan içiyor işte.
Valla bende çıkardım 2 pakete ne olcak böyle bilmiyom. Ölümümü iyice hızlandırıyorum.
Sigara içiciliği öldürücü toplumsal zehirlenmedir.
Sigara yaşam süresini kısalttığı gibi beyin hücresel yapısında önüne geçilmeyen bir hasara da neden olur.

Sağlık en büyük hazine dir.
Önce sağlık.
Herkes için kötü alışkanlıkların olmadığı sağlıklı bir hayat olsun.
günde iki paket sigara içecek zamanı nasıl buluyorlar anlamış değilim.
ciğerleri eline almak.
teyzeoğlunun yaptığı eylem. çocuk günde rahat 2 paket sigara içiyor.
Gayet normaldir. 15 dakikada bir dal içsen normal. Evet.
ciğerleri bayram ettirecek eylemdir.
(bkz: tüketen insan)dır, üreten insanlara para kazandırır.

bir de geçinemiyorum diye laf atması muhtemeldir.
soba borusu gibi bir ciğerin olduğunu gösterir.
bol kurumlu ve simsiyah.
Aşırı can sıkıntısına delalettir.

Günde 2 paket sigara içen adam, zevkine, canı istediği veya vücud ihtiyacı olduğu için içmez.

Canı sıkılıyordur, bosluştadır, yapacak bir işi yoktur.

Eli ağzı boş durmasın diye sigaraya sarıyordur.
çok fazla. bir kısmı sıkıntıdan öylesine içiliyordur.
işin bokunu çıkarmaktır. 2 günde 1 paket tüketilmelidir. bunu yaparsınız ciğerleriniz dile gelir, "içme artık o. evladı silktin beni" der. zaten sigara içtiğiniz için koşamaz duruma gelirsiniz. sürekli tıkanırsınız. 2 günde 1 paket daha idealdir.
Akciğer 'ohh fuck yeahh!'diye bağırır.
içmeye zaman yeter mi bilemedim. Ancak hastalığa davetiye oldugu bir gerçektir.
insanlar bildiğin kendi paralarıyla kendilerine zarar veriyorlar. Çok ilginçler gerçekten.
çaresizliğin duman bulmuş hali...
Günde 2 paket sigara içebilmek için ağır işsiz olmak lazım o kadar boş vakti nasıl buluyorlar amk.
Kuşkusuz 24 saatin 6 saatini uyuyarak geçiren birisi 18 saat uyanıktır. 18 saat 1080 dakika eder. 2 paket sigarada 40 tane sigara vardır. Bu şekilde 27 dakikada 1 sigara eder. Bir sigara 5 dakikada içilse. 2 paket sigara içen kişi ciddi bir zaman ve serbestliğe sahiptir.
Bir ahmet kaya değildir.adam günde 4 paket içiyordu.yaşasun sigara gunde 4 pakede çikardim ne olacaksa olsun derken bi videosu var acilde galiba burnunda filan borular var.
vücudu kaldırabildiği için içebiliyordur. bazısı günde 3 tane içer hatta imrenirsin ne güzel az içiyor diye ama onun vücudu o kadarını kaldırıyor.