bugün

günaydın sözlüğüm. Günaydın.. umut dolu yeni bir günün sabahında, kendini mutlu ve huzurlu hisseden güpgüzel, harika sözlük insanları..
On birinci nesil hariç. Evet.
hayırlı günler ulu sözlük ve ulu insanlar!
görsel
fotoğraftaki 11. martı olmak isterdim. günaydınlar *
görsel

Yeni yılın ilk sabahında nice mutlu yıllara! Günaydın millet!!
görsel

Günaydın millettt!! Güne iyi başlıyoruz, enerjiyi yüksek tutuyoruz. Henüz uyumamış olanların ve mutsuz uyananların küfürlerini şimdiden duyar gibiyim Sizede günaydın!
hey hey heeey taksi
günaydın haydi
heeey dur taksi.

hoşgeldiniz efendim günaydın olsun herkese. bizi dinleyen ve sözlüğünü yeni açanlar için tekrar edelim dünya dönmeye devam ediyor ve oytun 88000 küsürlü entrylerde. taksici kardeş sana da günaydin ve allah kolaylık versin diyoruz, ben sevgisi bol olsun usta sırada ki şarkıyı tüm taksici cefakar arkadşlara gönderiyorum, günaydııın uyanın millet...

hey hey heey dur taksiii...
Günaydın sabah neşesi ile bize de neşe veren iyi insan. Sabah msj atan sayılı insanlardandır sevin sevilin.
Günaydın sözlüğün miskin yazarları. Kalkın oğlum yolcu yok çakıldım kaldım durakta.
görsel
Eğer iyi insanlar olmasaydı bu başlık entry lerle dolmazdı herhalde.
Burdan selam olsun tüm iyi insanlara!!
Ve iyi olması muhtemel insanlara da sevgilerimi sunarım.!!!
Ne kadarda yağmurlu bir gün.
günaydın sayın yazar bey. geçmiş olmalı artık.
günümüz aydın gönlümüz şen beden- ruh-zihnimiz sağlıkta ve dengede olsun.

sayın yazar polianna sağlıklı huzurlu günlerin olsun.

sözlük iyileşmeni hızlandırsın.
Günaydın Polyanacı kardeşim geçmiş olsun.
Size de günaydın sayın yazar. Sanırım narkoz etkisindesiniz bu sözlükte iyi bir insan arıyorsunuz. Bunu polianna olmanıza veriyorum, geçmişler olsun efendim...
Günaydın. Gecmiş olsun. Allah acil şifalar versin inşallah.
Guten Morgen. Und geçmiş olsun qnq.
Günaydın sevgili yazar, geçmiş olsun ve okulun aq.
günaydın sayın yazar ve sözlük ahalisi. Geçmiş olsun dileklerimi fışkırtıyorum, acil şifalar inşallah.
Benim için acılı ve uzun bir aradan sonra geldim.
Ameliyat oldum çok acılar çektim sözlük ya.