bugün

Günaydın sözlük. Uyandım ama çok yorgun uyandım ya.
Günaydınlar olsun popçikilileştiremediklerimsilerim! Hepinize hayırlı evvel-i cumalar!
Günaydın. Güzel haberler aldığımız bir gün olsun.
herkese günaydın.. bugün 11 mayıs. tarihte bugün:

1997 - IBM'in süper bilgisayarı Deep Blue, gelmiş geçmiş en büyük satranç ustası olarak kabul edilen Gary Kasparov'u yendi.

1949 - Siyam, adını resmen Tayland olarak değiştirdi.

1946 - Cumhurbaşkanı ismet inönü'nün CHP Tüzüğü'nde yer alan "Millî Şef" ve "Değişmez Genel Başkan" unvanları kaldırıldı.

1924 - Gottlieb Daimler ve Karl Benz şirketleri birleşerek, Mercedes-Benz şirketini oluşturdular.

2013 - Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde arka arkaya iki patlama oldu. Patlamada 52 kişi hayatını kaybederken, 150'nin üzerinde kişi de yaralandı.
görsel
Günaydın sözlük. Ben bugün çok mutluyum. Umarım sözlüğe uğrayan herkesin günü en az benim ki kadar güzel olur.
Günaydın bugün eccük nane molluyum. iki kucak yap, iki ilgilen, iki bal de ne bileyim eccücük şefkat et işte. yap bişiler sözlük balım.
gününüz aydın, cumamız mübarek olsun.

işe gidenlere hayırlı işler, eşe gidenlere true gibi gizemli eşler diliyorum.

haftanın son günü canınızı sıkmak isteyenler olabilir kibarca tatil moduna girdim bak sikerim deyip geçin.
Hayırlı sabahlar ve hayırlı cumalar. herkese hayırlı ve bereketli kazançlar.
Günaydın. Hayırlı cumalarınız olsun!
Herkese günaydın. Bugün dünya hemşireler günü imiş.

görsel
Günaydın herkes işe gelirken ben eve gidiyorum. Gece vardiyası böyle bir şeymiş demek ki. Hadi bana güle güle efendim.
havalar nasıl olursa olsun, sizin havanız iyi olsun.
yeni bir gün tek sıkıntı yaşıyor rolü yapmak.
Günaydın sözlük.
Ne bahar geliyor, ne yaz, mayıs ortasında ne bu ayaz?
içim karmaşık uyandım, idare edin.
Vallahi bu havalar benim havalarım değil.
Günaydın. Herkese seçim gerginliğinden uzak, birkaç gün diliyorum. Evet baharın gelmesine sadece birkaç günümüz kaldı. Hayal ettiğimiz güzel yarınlara az kaldı, Türkiyem..
Günaydın. Tutulmaların tetiklenmeye başladığı gün. Değerli astrologlarımız beklenmeyeni bekleyin diyorlar. Güne tereddütle başladım hayırlısı.

Daha ne gelebilir başımızaaa..
Günaydın millet. Hepinizin iyi haberler alacağı bi gün olsun bugün..
gününüz aydın olsun. iyi tatiller.

abi ne tatili çalıyoz pardon çalışıyoz diyenler sizede hayırlı işler diliyorum.
Günaydın arkadaşlar.

Bugün çok yoğun bir gün, çok yorulduk bütün ekip olarak. Ama işin en eğlenceli kısmına geldik ; sevkiyatlara. Hadi biraz pozitif enerji yollayın.

Bir de her şey güzel olacak inanın.
Günaydın. Gülümsemeli, müjdeli bir hafta sonu diliyorum.
Günaydın millet. Bol gülücüklü günleriniz olsun..
herkese günaydın. bugün 14 mayıs 2023 pazar. anneler günü. tüm annelerin ve potansiyel annelerin anneler gününü kutluyorum.

aynı zamanda çook uzun bir zamandır beklenen cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçim günü. ülkemize ve insanlarımıza hayırlı olmasını kavgasız ve gürültüsüz bir şekilde tamamlanmasını temenni ediyoruz..

aynı zamanda dünya çiftçiler günü imiş. onu da kutluyoruz..

görsel
benim anne rahmetli bende çiftçiler gününü kutlayayım bari. tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.

gününüz aydın olsun. ülkemiz için en hayırlısı neyse o olsun.
görsel