bugün

Son bir aydır hiç almadığımdır.
Mesajların en güzelidir.
En bi sevdiğimdir. Mesela sabah 7 de uyanıyorsam 6.30 da atılsın isterim.
Beklediğiniz kişilerden gelmişse ne güzel bir mutluluktur, gülümsemedir o.
kimden geldiğine göre değişken bir ruh hali yaratan mesajdır.
insanoğlu işte, mesaj gelmiş yetmiyor, bir de istediğin kişiden gelmesini bekliyor... *
Flort sirasinda ve iliskinin baslarinda atilir.
Flort un ileriki evrelerinde "uyuyorum simdi, iyi geceler, tatli ruyalar xxx " mesajlarina evrilir.
Sonra iliski ciddilesince kesilir bu anlamsiz mesajlar.
iki kontördür.
4-5 gündür almadığım mesaj.
Huzurluyum, evet.
Uzun zamandır almadığım mesaj.. alsam da bir şey değişmeyecek. Güne iyi başlattığı söyleniyor niyeyse..
Alışmışım gelmesine...

Çay içiyorum eksik, kahve içiyorum eksik...
mesaj yerine, sabah kalktığında aranılıp/arayıp "senin sesinle güne başlamak; melodilerin en güzeli, günümün mutlu geçme sebebi" tarzında romantik cümleler kullanılabilir. Bırakın bu mesajları artık yahu.
görsel
Zarara sokan gün aydın mesajıdır.
en son turkcell 10 tl ye 11000 sms paketi zamanlarında aldığım mesaj türü.
bu mesaj aslında çoğu kişi tarafından pek anlaşılmaz. halbuki bir rütbe bir nişandır.

bir kız size günaydın mesajı atmışsa ''uyandığımda ilk aklıma gelen şey sensin'' demek istiyor.

eee bunda anlamayacak ne var? sonra ilk adımı hep neden erkeklerden bekliyorlar.
kız adım atmış sen yürü, koş ne bekliyorsun yiğidim.

özel gönül işleriniz için posta kutumu yakmanız yeterli.
aynı zamanda whatsapp gruplarında özellikle iş, arkadas, akrabalarda atılan mesaj. hatta bu gruplardan biri özel bana yazmıştı, ya benim sevgilim bu kadar günaydın mesajı atmıyor bunların olayı ne ya çıkacağım gruptan illaallah geldi demişti. swh. hakikaten öyle. sevgili durumları olursa mutlu eder. ben zaten ne tartışma yaşanırsa yaşansın günaydın mesajından rahatsız olan kız görmedim. hani günaydınınıza cevap vermeyebilir ama en azından ilgi adına mutlu olurlar içten içe. tabii en önemlisi sabahın daha köründe 6'da işe gidenlere. en günü aydın verimli geçmesi gerekenler. allah kolaylıklar versin.
"günaydınlar; iri ve diri günler dileme ve dillleme derneği ıslak günler diler, sizi de her yerinizden bir güzel diller"

Şu tatda gelmedikçe günaydınların anlamı yok, neyse ki günaydınlar artık daha anlamlı.
her sabah hatundan aldığım mesaj. hiç değişmişiyor; günaydın herif. düğünden sonra da öyle mi uyandıracak acaba diye merak ediyorum. alışkanlık ya, kim bilir belki mesaj atmaya devam eder.
Yaklaşık 2 aydır gelmeyen mesajdır. Her sabah her sabah sıkıyor ama yine de özlüyor insan.
içimdeki karanlığı saymazsak gün aydın.
Günaydın çukulatam.
Sikerim gününü de aydınlığını da diye cevap verdiğim mesajdır.
Maçım var günaydınn.
Sevdiğim kadından böyle sevgi dolu bir günaydın mesajı almak isterdim. Güne on numara 5 yıldız başlardım. Bazen hayatı güzelleştiren ve küçük mutluluklar yaşatan olaylara ihtiyaç duyuyor insan.
bir günaydın mesajı atanim yok, olmasın da zaten, anlamsiz geliyor. dert o değil. asıl güzelliği getirdim size. alın size asıl güzellik: siz uyurken geceleri, gunaydiginda gorebileceginiz üç beş kelam yazması, işte bu gerçek bir günaydın mesajı.
Günaydın delinin kuyuya taş atmadığı bir gün olsun... Çıkaracaz diye helâk oluyoruz sonra.