bugün

sözlükte, ülkenin hızla muhafazakarlaşmasından mütevellit olacaklardır. Zira hızla akan suyun önünde durulmaz. Yoksa boğulursunuz.

Ha bu arada muhafazakar yazarlara 2 çift lafım var. Muhafazakar olcam diye sapık akım ve cemaatlere kapılmayın. Ehli sünnet den ayrılmayın. Yoksa , siz daha kötü boğulursunuz.

Necip fazıl üstad ın sözüyle noktalayayım. Her kapalı cennete girseydi. Baş köşeye rahibeler otururdu. Anlayan anladı sanırım.
necip fazıl gibi menemenden hadisesinden sonra irtica başımızın ucundaki suya katılmış bir zehirdir diyen 1943 yılında atatürk dönecektir manevi anlamda değil gerçektende dirilip geri gelecektir diyen dp iktidara gelince ise atatürk düşmanı kesilip dincilerin tek parti dönemini eleştirmedeki baş kaynak kitaplarını yazacak bir bünyeye sahip olacaklarsa siktirip gitsinler.

Kadın Bacakları

Her kadının bastığı yerde sanki kalbim var
Kalbim ki zevk alır ezilişinden
Ömrümüzün geçtiği yolda bana sorsalar
Gidiyorum bir kadın bacağının peşinden

Bir kadının, içinden ağlayışı, gülüşü
Gözlerinden ziyade bacaklarına yakın
Bir lisandır onların duruşu, bükülüşü
Kadınlar, onlar varken konuşmayınız sakın

ince sütunlardaki ilahi güzelliğe
Bacakların ruhudur şekil veren, diyorum
Bacakları bir kalın örtüde saklı diye
Mermerde kalbi çarpan Venüs'ü sevmiyorum

Boynuma doladığım güzel putu görseler
insanlar öğrenirdi neye tapacağını
Kör olsam da açılır gözüm ona sürseler
isa'nın eli diye, bir kadın bacağını

Necip Fazıl Kısakürek

ha bu şair müsveddesi gibi ağır abazan olmazlarsa iyi olur.
(bkz: allahın ateisti)
o zaman çıkıp diyeceğim ki :
sen büyük muhafazakar, cemaatçi, akp yanlısı, dini suistimal eden yazar. sen mi büyüksün. hayır ben büyüğüm, ben,uzak yoldan geldim. sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç. gözümde entry kadar bile değerin yok. ama şunu iyi bil, ne entryme ne de şukuma hiç birşey yapamayacaksın. yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi. çünkü biz birbirimize parayla pulla değil, sözlükspotla bağlıyız. bizler birbirimizi seviyoruz. biz bir aileyiz.. biz güzel bir aileyiz. bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun. söz söyleme artık yazarıma. dokunma entryme. dokunma şukularıma. dokunma mesaj kutuma. eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemis olan ben, uzak yoldan geldim, hiç düşünmeden tıklar ıyyyy iğrenç derim. anlıyor musun. iğrenç derim ve dönüp arkama bakmam bile...

(bkz: yaşar usta)