bugün

şahane bir trt kısa röportajı var.
büyrüüüün izleyin.

https://youtu.be/4cEtzPpcJTI
dünyadaki en güzel gözlere sahip olan ve diğer kadınların eline su dökemeyeceği kadındır, aşktır.
efsane kadınıdır. adına şiirler, şarkılar yazılır.
son halinin fotoğrafları
görsel
görsel
görsel
böyle nasıl desem, biraz bubiktir.
omrunde bir kez bulasik yikamadin hali citilemedin belki seni bile banyoda hizmetcin yikiyor.
yipranmadin etmedin zahmet olacak yipranma.ona ragmen surati falan bazlama gibi olmus abla napiyon aq.
git kosende kazandigin paralari ye.sessiz sakin.simarik simarik poz vermis.
iş yapar mı yapmaz mı ne demek sapık mısınız tövbe estağfurullah, 67 yaşında kadın.
zamanında Türkan Şoray gibi o kadar da güzel olmamasına rağmen, yoklukta gideri var tabiriyle sinema dünyasına artik nasılsa adım atabilmistir.
allah affetsin sözlük hanımlarından daha güzeldir.
yaşına göre gayet iyi bakmış kendine.
o zaman geriye ben kaliyorum. gulseni hali citilerken izlemek isterim ondan elestirdim. boyle sapik dusuncelerim var.
mesela ajda pekkana banyo gideri nerede sor bilmez. gidilecek bir yer parti var sanar. hadi gidek der.
turkan sorayin eline bez ver git su firini sil de gider mahalle firini silmeye calisir.
Hakkında bu kadar entry girilince bir şey oldu sandım, botoks var mı bilmiyorum ama halen güzel maşallah.
bildiğin çocukluk aşkım.
bayramlarda insanların birbirine kartpostal attığı yıllardı. harçlığımla kartpostalını alırdım.

diğer 4 yapraklı yonca denilen artistlerden farkı...

doğal, senden benden, sanki komşunun kızında görebileceğin bir güzellikti. öyle türkan şoray gibi vs uzak bir duygu vermezdi.
Maşallah bu abla hiç mi yaşlanmaz arkadaş.
ulan ortada bir şey yokken bu kadar entry girildi ne acayip bir yer uludağ, kadının başına bir şey gelmese bari.

bugünü gülşen bubikoğlu günü yapalım bence.

bu arada merakımdan baktım; bubik "gonca, tomurcuk", "taze tomurcuk" anlamında kullanılıyormuş elazığ melazığ taraflarında.
68 yaşında sosyal medyayı hala aktif kullanıyor. babam pek severdi rahmetli.
cüneyt özdemir in kayınvalidesi, eşi türker inanoğlu
kaşlarına bakmaya doyamadığımdır.
dün yeterince konuşmadığımıza hemfikir olduğumuzu düşündüğüm güzel aktör.
biraz daha şey yapalım. ashjk.
simdi bu ablaya kalk bir eristeli yesil mercimek yemegi yap desen yapamaz.
bakin su tipe hic yesil mercimek haslayip siyah suyunu dokup yemek yapacak bir kadin mi.
degil iste tam bir bubik.
sonra vay efendim hala gencim yipranmadim. benim annem bundan kucuk koy yanina teyzesi gibi durur.
simdi buna bodruma in temizle desen valizi toplar tatile mi gidiyoruz der.
Elinden her iş geliyordur.Yemek,ütü çamaşır vs.Bakımlı ablamızdır.
Guzel kadındı. Estetikten oyun hamuruna dönmüş.
ergenlik demlerimde ayaklarına uzun uzun masaj yapma ve oje sürme fantezim vardı.
Çocukken Gülşen Bubikoğlu'nu hep Cüneyt Arkın'a yakıştırırdım.
güncel Önemli Başlıklar