bugün

çılgın bedişte zeynep i canlandıran oyuncu.
kaygisizlar dizisindeki ismail'in karisi.. kanimca dunyanin en sabirli insani..
cengiz kurtoğlunun bir klibinde de, cengiz baba yi terk eyleyen hatunu canlandirmis; esmer güzeli olan, şimdilerde de piyasalarda görünmeyen abla...
(bkz: ergenlik aşkı)
ortaokul yılları esnasında bu kadın yer etmişti belleğime. ve ne gariptir ki sonraki yıllarda sevgili protottipim bu hatlar üzerine kurulmuş, hepsi ona benziyor. ah be gülçin.
an itibari ile amerika los angeles'da yaşayan ve orada bir tiyatro yönetmenliği yapan kişi. türkiye'de de oynayan sen olmasaydın adlı uğur uludağ oyununu amerika'da oynatmaktadır off broadway olarak.

ve yine kendilerine şubat ayı gibi konuk olacaktır sle7in kişisi.

güzel insandır kısacası.
doksanlı yıllarda çocuk olanların aşık olduğu tiyatrocu. en son çocuklar duymasın dizisinde şişman haline rastgelince onların yaşlandığını bizim büyüdüğümüzü farkettim. çılgın bediş dizisinde deri ceket giyip motora binince tüm erkek çocukların gözdesi oluvermişti.
bana büyüdüğümü gösteren oyuncu.. küçükken çılgın bediş i izlerken nasıl da güzelliğine hayrandım, hep zeynep çıksın isterdim.. zeynep yaa.. keşke öğrenmeseydim de sen hep kafamdaki gibi kalsaydın..
iyi oyuncudur ancak stv deki uyduruk bir dizide ne işi var onu anlayamadım .
doksanlı yıllarda ergen olduğumuz dönemde hayranı olduğum oyuncu ablamız. * çılgın bediş ve kaygısızlar dizilerinde oynardı o dönem.
doksanlı yıllarda, yaz geceleri ünlü kişileri konuk ettikleri fıstıki musiki programını romina adındaki dj ve sunucu ile birlikte ekranlara taşımış güzel sunucuydu. uzun süredir gözükmedi ekranlarda.
çılgın bediş ile tanıdığımız, ancak yaşlandıkça kilo problemi yaşayan ve nihayetinde mide küçültme ameliyatı sonrası 8 ayda 60 kilo vererek poyraz karayel deki haline dönen oyuncu.

görsel

görsel

görsel