bugün

iğrenç hakaretlerdir. Erkekse yüzüne söylesin. Kendisini destekleyen yeni asyadaki nurcu abilerini de yanına alsın. Said nursinin müritleri ne ara böyle delikanlı olmuş. 27 mayısa da bin selam olsun bu arada.

görsel
Kimse tarafından s*klenmiyor olmanın verdiği iğrenç acı yüzünden ümit özdağ'a iğrenç bir üslup ile saldırarak seviyesini belli etmiş. Bulunduğu masaya %1 bile katkısı olmayan Perinçek'ten bile düşük oy oranına sahip olan bir tarikat artığı parti liderinin(?) Ümit hocaya bu şekilde hakaret etmesi onun ve masanın aleyhinedir ki meral akşener kendisini sosyal medyada takipten çıkmış. Fındık cemalin gazına fazla gelmiş belliki. Yazık lan kimin partisiyse.
ahahah 0,01 reyiz yargı dağıtmış 0,1 reyize.
Bunu masadan atsalar ne gülerim var ya.
yiyin birbirinizide bizde zevkle seyredelim durumu.
--spoiler--
said nursinin müritleri ne ara böyle delikanlı olmuş.
--spoiler--

Üstad said NUrsinin bundan haberi varmı.
bu adamlara oy vermeyi düşünenlerin aklına şaşayım.
Ümit Özdağ bunları nasıl kudurttuysa yeterince kuduranlar ağzından köpük saçmaya başlıyor. Kuduzun çaresi yok maalesef geçmiş olsun Gültekin Uysal'a.
Aslında hafiften güldürmüştür. Şöyle ki hakaret bile edememiş, sadece iğrençleşmiş, islamist mordorun alternatifinin de düzey olarak onlardan bir farkı olmadığını göstermiştir. Kendisinin de son seçimde aldığı tam 70k oyla dahil olduğu ittifakından iş bekleyen kitle olması ise, işte beni hafiften güldüren budur.

-baban darbeci diyor, eee bundan adama ne. Hatta açık konuşalım bu bir nefret suçudur.

-tecavüze uğramış çocuk. Vaaay ne kadar komik bir şey de mi, hehehe tecavüze uğramış.

Bakalım masasından ses çıkacak mı bu iğrençliğe.
gültekin beğ, attığı tweet ile ben gerçekten has bir gerizekalıyım diye bağırmış resmen.
çok fena sarhoş olup gece sokaklarda yok mu beni sikecek diye bağırmaktan bir farkı yok zira.
Şu köy enstitülerini kapatıp ülkeyi ABD'nin kucaına koyan Menderes'in partisi mi? E ne bekliyorsunuz ki? Kuruluşunda memlekete hayır olmayan partinin böyle adamları olur.

Bu da çocuğun rızası vardı diyengillerden. Tecavüz eden suçludur edilen ve hele ki bu bir çocuksa asla suçlanamaz, asla. Böyle bir benzetme yapan zihniyet de hastalıklıdır.

Altılı masa niye demokrat partiyi dahil etti anlamış değilim. Galiba seçimi kazanmak istemiyorlar. iyi parti ve CHP dışındakilerle yolu ayırmalılar tez vakitte.
birisine laf söyleyecek olsam benim aklıma "çocukluğunda tecavüze uğramış çocuk psikolojisi ile bir ömür boyu aklından ve ruhundan istesen de silemeyeceğin..." ifadesi gelmez. gültekin uysal bu psikolojiyi nereden biliyor sorusu geliyor benim aklıma.
gültekin bey'i uzaktan tanırım. bu tarz mizaçta biri değil, ümit özdağ son dönemde agresif çıkışlar yaparak gündemde kalmaya/tutunmaya çalışıyor. Gültekin Uysal'ın çocuk ve tecavüz kısımları çıkarttığımızda ümit özdağ'ın anladığı dilden konuştuğunu gösterecekmiş. yoksa özdağ gibi hasta bir beyine başka türlü cevap verilemezdi.
görsel

özür dilemiş, ama o ifadeler yenilir yutulur ifadeler değil. seçim öncesi kafayı yemiş bunlar.
Kim takar seni, Göttekin efendi? Yüzde 0,40 küsur oyla.... Zamanında Fetovuların gazetesi olan Yeni Asya'da teröröistaşı Feto'ya uysal uysal methiyeler düzen düdük Gültekin. Ohhh, Ümit Özdağ hepinize ayrı ayrı iyi geçiriyor...