bugün

yavuz bingöl'ün ahmet hakan'a verdiği röportajda, berkin elvan 'ın annesinin rte tarafindan yuhalatılmasıyla ilgili olarak; "sayın tayyip erdoğan'in da annesine küfür edilmişti, o da karşılık olarak bunu yapmıştır, bu çok olağan" dedi. bunu diyen bingöl'e berkin elvan'ın annesinden gelen cevaptır.

gözünü para bürümüş yavuz bingöl okusun da ibret alsın;

"ne hırsızlık ne arsızlık yaptın da bizi bastırmaya çalışıyorsun? o meydanda olsan sen de yuhalayacak mıydın? ne ben, ne de ailem bizi yuhalatanın da yuhalayanın da ailesini tanımayız, ismini de bilmeyiz, ağzımızdan asla kötü söz söylemez, aklımızdan ve kalbimizden asla kötü düşünce geçirmeyiz.

ancak biz seni dünyaya getiren o güzel kadını tanırız, ellerinden öper, önünde saygıyla eğilir ve olur da bir haddiniz bilmez ona dil uzatırsa bedenizmizi siper ederiz. sen yine de o onurlu ve güzel kadına laf etme şerefsizliğini gösteren bir alçak olursa, çık ve ilk konserinde beni berkin elvan'ın annesi gülsüm'ü yuhalat. gocunmam, yaralanmam, üzülmem. derim ki şahsenem bacı anamdır ona gelen bana gelsin."

gülsüm elvan 03/12/2014 ankara

http://www.cumhuriyet.com...erinde_beni_yuhalat_.html
Okurken yutkunamadigim, bir annenin yureginden ciktigi cok belli olan muhtesem cevap.

Soz konusu sahis okurken ne dusundu cok merak ediyorum. En az 10 kere falan okudum ve gozlerim dolu. Kendimi bu cevabin muhattabi olarak varsaymaya calistim da utancimdan aynaya bakamazdim... annemden ve gulsum anneden helallik alip ölürdüm heralde... yasayamaz cunku insan. Ölür. Eger biraz utanmasi, haysiyeti, onuru, serefi, yuregi varsa ölür.

Yavuz? Kanitlamasi gereken her seyi kanitladi. Olmeyi birak yuzunun kizardigini bile dusunmuyorum...

Fıtratında yok.
Yavuz Bingöl üzerinden prim yapma çabasıdır.
cevap filan değil resmen show'dur ve Çocuğun bir numaralı katil zanlısı yine o Annesi olacak kadındır.