bugün

büyük ihtimalle canım hikayeyi mahvedersiniz. ay dün ne oldu biliyo mu... ahaah yav bizim cem... aahahah tam otu... hahaha e siktir git ne diyon amk.
http://www.facebook.com/photo.php?v=236436163108877
deli fıkrası da bunlardan biridir.

http://www.youtube.com/watch?v=P0PW8KyIQ10
gülmekten anlatılamadığı için boş kümedir.
genellikle gülmekten doğru düzgün anlatılamadığı için dinleyen kişi beklenilen tepkiyi vermez.
Anlatılan kişiyi güldürmekten çok sinirlendiren şeydir.
insanın kendine hakim olmakta zorlandığı ancak bir o kadarda keyif veren nadir anlardandır. anlatırken gülmekten kırılmak çevredekilere komik gelir karşıdakini anlayamamaktan anlamsızca gülmeyi komik bulmaz olay anlatılınca da gülmekte zorlanır, velhasıl kelam kişinin kendiyle yaşadığı mutlu komik anlardandır keyfi çıkarılmalıdır.
gülmekten anlatılamamıştır. Yazık olur. Anlatan için verilen çaba çok zevkli dinleyen için sürenin durumuna bağlı olarak can sıkabilir.
emekliye yapılan zam oranı.
Türkiye'de demokrasi varmış.
Örneğin iki arkadaşın arasında geçen fıkra tadında bir olayın, her hangi bir 3. kişiye anlatılırken ortaya çıkabilecek durumdur.
anlatılamadığı için bilinemez.
- sana birşey anlatacağım geçen yolda yürüyorduk berkecan geldi ahhahhahhaha.
+ ee? Gülmeden anlat.
- geldi yanımıza dedi ki hhahhhahhahhhaa..
+ hahaa mı dedi düzgün anlat yaa.
- ya geldi işte hahhaahaa.

Bu diyaloglardan sonra 2 ihtimal vardır.

Arkadaşınız asabi ise;
+ seni dinleyende kabahat mk siktir git.
- gel buraya vallahi anlatacağım bu sefer haaha.

Arkadaşınız mutlu, güler yüzlü ise;
+ anlatışa bak haahahaa.
- gülmekten anlatamadım haklısın hahaaahaaa, şeklinde 2 arkadaş gülmeye devam eder.
genellikle birinin yere düştüğü anlar anlatılırken olur!!! *
Karşı taraf anlatılandan bir bok anlamasa da, sırf siz bu kadar içten gülüyorsunuz diye zora ki tebessüm eder.
vecihi'nin gülmekten anlatamadığı deli fıkrası.
Şu olabilir (bkz: kalabalıkta osurma anı).
gülersiniz gülersiniz sonra anlatırsınız kimse gülmez.
Anlattiginiz kisinin sizinle birlikte tebessum etmesini saglayan gulmenize bagli olarak gulmenize gulmesini saglayan olaydir. Artık hikayeyi anlatmaniza gerek yok o zaten guldu.
geçenlerde altıma yapmam yada cezaevine giren arkadaşımı kpssden sonra gardiyan olarak atandı zannedip tebrik etmem.
--spoiler--
Ehehe ya şey ehehe hani ehehe eheheh ay çok komik hani geçen ehehe..
--spoiler--
sevişmekten, hal hatır sormaya fırsat kalmaması gibidir.

1. gün:
kız: hadi sevişek.
ben: hadi.

2. gün:
kız: yapak mı.
ben: yapak mı.
kız: yapak.

3. gün:
kız: canım istedi.
ben: ne istedi. (ulan o kadar iyi niyetliyim ha, ayıp yere çekmem nadirdir)
kız: kukulu şey.

4. gün:
kız: bugün çok istiyorum.
ben: ne istiyorsun. (iyi niyet volume 28)

5. gün:
kız: geldin mi.
ben: ya o değilde ne var ne yok ya, hep sevişiyok hal hatır sormuyon bak. bugün çamaşır astım balkona, patates közledim fırında. oha ya resmen çıkar ilişkisi bu.
senin götünden ter akar gözünden yaş akar gülmekten ölürsün anlatamazsın.ama normalde senden başka kimseye okadar komik gelmez çünkü senin algını gıdıklamıştır.kişiye özel kıyafetler gibi sen kahkahalar atarsın çünkü o anki komedi bitek senin algına hitap ediyodur.velhasıl herkesin başına gelebilecek şeyler bunlar.anlatmamak evladır.yoksa ''bumu amq'' diyen bi denyo çıkar ve senin belkide hiç gülmediğin kadar güldüren zevk veren şeyi skip atar.
national geographic ' te bir belgeseli seslendiren kişinin seslendirdikleri;

--spoiler--
bu kırkayakların aslında atmış tane ayağı vardır,
iki tane de penisi vardır,
kırkayak olmak varmış.....
--spoiler--
-ahahahah
-ne oldu lan
-ahahahah
-ne oldu bana mı gülüyon ne oldu lan
-ahahahah
-senin var ya * ne oldu laan!