bugün

21. yüzyılda yapılan ilginç bir eylem. terörizm nedir, kimler teröristtir bunu tartışmak lazım. tartışmaya da hükümlü ve tutuklu arasındaki farktan başlayalım bence.

bu kadar güzel gülebilen biri terörist olabilir mi? bunu da tartışalım.
zan değil, gerçektir. güler zere kanunlara göre teöristtir ve tutsak değil hükümlü idi. şimdi özgür.

sözde masum gülüşüyle ne kadar canavarlaşabileceğini bu ülke ve dünya insanına ispatlamış bir teröristtir.
boş beleş kafaların düşündükleri daha doğrusu düşünmeye çalıştıkları hadisedir.
"bu kadar masum gülebilen hiçbir kişi terörist değildir bence."

bir insanın masum gülebilmesi terörüs olmadığına kanıt olarak gösterilebiliyorsa ben de iddia ediyorum ki bebek yüzlü katil diye bişey yoktur. bebek yüzlüysen katil olamazsın. hem kime göre neye göre masum gülmekten bahsediyoruz? misal ben o karıda masum bi gülümseme görmedim. hastalıktan dolayı bi mayışmadan, şuur bozukluğundan dolayı mal bi gülümseme var o kadar.
ama çok masum gülüyor. böyle masum gülen biri terörist olabilir mi ya? ":("

böyle bir anlayış nasıl oluştu o yıkanmış beyinlerinizde anlamış değilim. tamam bir ideolojiniz var ve kendinize göre yorumluyorsunuz eyvallah da, gülüşle insan katletmek arasındaki o bağlantıyı kuran beyinlerinize edeyim.
ulan bu nasıl bi mantıktır, nasıl bir saçmalıktır.

insan haklarından, özgürlükten, insanca yaşamaktan, değerden bahsetmeyin sakın. yaptıklarınız ve desteklediğiniz şeyler, sözlerinizle öyle bir çelişiyor ki, insan olduğunuzdan önce kendiniz şüphe duyun.
terörizm kapsamında hapis yatmasından dolayı oluşan zandır.

bir de kanser diye sürekli affını isteyenler de ayrı bir ironidir. bugün türk hapishanelerinde onlarca hasta mahkum var. hani, ne hali varsa görsün demiyoruz, insanca, eşit bir tedavi yapılabilir mi onu soruyoruz neyse alın işte istediğiniz oldu, dağdan da indiler. yakında terör propogandası yapmak da serbest olur.
terörist olmak için kötü bir gülüşe sahip olmak gerekiyormuş demekki. bugün bunu öğrenmiş olduk. sen adam öldür, sakat bırak, ama güzel gül, terörist olma. bsg ya.
ölmek üzere olan kadın. anne yüreği, baba böğrü bilmiyor pek lenin, marx. "kızım" diyor her gece, "kızım". gerisi boş gerisi hikaye. "kızım"ları yanında şimdi.

çay içsinler, gülsünler, varsa -ki umarım vardır- yasemin koklasınlar.

acı çekmeden ölsün. kardeşiz hesapta.

di mi?
bir barış elçisi(!)nin daha terörist ilan edilmesi girişimi/durumudur. bu türk milleti ne faşist arkadaş? masum, anakuzuları dağda, mapushanede telef mi olsun? çok ayıp, çok.
kendi idolojisini savunmak için dahi olsa cana kıyan bir insan teröristir.