bugün

seversin sevmezsin, ama iftira atmak alçaklıktır. Adam in kitaplarında geçen cümlelerin yarısını kesip aldığınız bir kısmın gerisini kendiniz tamamlayıp da , onun ağzındanmis gibi yalan söylemeyin. Bahsi geçen tüm iftiralara kadar araştırdım, contoryum elementi gibi orasından burasından video hazırlayıp içine uyduruk kaynaklar koyanların iftiralarının tama minin mesnetsiz olduğuna da kesin kanaat getirdim. Ulan contoryum da yediğiniz kazık dururken ne diye böyle flaş li videolari kesin doğru kabul edersiniz ki, jan jan li , ışıklı videolar çok mu gerçekçi, öylesine baktım ki, ahmet şahin in denilen cümlenin geçtiği yazı olarak zaman gazetesinde belirtilen tarihli köşe yazısına dahi, üşenmedim baktım. Orda da öyle bi ifade yok.

Sonuç olarak aradan birkaç cümle araklayıp, sonuna kendi çıkarımlarini ekledikten sonra, çoğu allah a bile inanmayanların fethullah gülen i imansızlıkla suçlaması, tek kelime ile alçaklık. Jan jan li videoları gerçek kabul edince bilimsel olunmuyor dostlar, o videolarda kaynak diye uydurulan şeylere bi baksaydiniz bari.
http://www.youtube.com/watch?v=E_w9faSVoEU
link hatalı olmuş, teknik sebeplerden ötürü ikinci entaride düzeltebiliyorum.
güncel Önemli Başlıklar