bugün

yeni sezonda ecem erkek (naime) ayrılmış yerine toygan avanoğlu gelmiş. ayrıca ali sunal'ın skeci kesip şöyle olsa böyle olsa dediği sahneler gerçekten doğaçlama mı yoksa önceden hazırlanmış bir kurgu mu merak konusudur.
aşırı laubali konuşmaları bazen iç bunaltıyor.
işte iken böyle sıkıcı sıkıcı şeylerle uğraşırken kulaklıktan dinlediğim ve vakit geçirmenin bi tık kalite katan ama çok da kaliteli olmayan yapım .

Eskiden böyle espriler falan güzeldi. Şimdi yavaş Yavaş saldı onlar da ,kaliteli bişey yok pek skeçlerde .
şu son bir uykuya dalarken vs derken yüzlerce skeç izledim.
10 skeçten 2sini seviyorum.
bağırılan veya tek bir olayın üstüne zorlama şekilde gidilen skeçleri atlıyorum.

komedi zor iş. o yüzden bu oran bile yeterli benim için.
Güldür güldür gibi çok bağırılan programları sevmiyorum. Bayadır da izlemiyorum, bugün denk gelince izledim. Keyifliydi
Bu ismi en son 2018 yazında hatırlıyorum.
Bir daha 2018 yazı lafını duymak istemiyorum !!!!
Şahsımı güldürmeyen eğlence programı.
küçük oğlan çocuklarının her oyuncağı birbirine çarparak oyun oynadığını sanması gibi be. bağırıp bağırıp düşüyor, çat çut vurup dekorları deviriyor ve show sunuyorlar.
arkadaşım gelsin artık ulan.
komik olmayan komedi şovu.
oyuncuların sürekli bas bas bağırdığı ve ali sunal'ın gereksiz, abartı kahkahaları ile içine edilen vasat bir komedi programı. bazı skeçleri cidden anlamlı ama şovda iyi oyuncu sayısı az. ali sunal'ın seyircilere olan ukala tavırları da acayip sinir bozucu. ünlü olmasında babasının payı çok büyükken başkalarına bu kadar büyüklenmesi rahatsız edici açıkçası.

mesela şevket hoca karakteri gayet iyiyken kara mesut karakteri çok zorlama. inişleri çıkışları fazla bu şovun. daha fazla geliştirilmesi şart.
Eskisi kadar güldürmeyen program.
Yasak elmayı yaptıkları bölüm hoşuma gitmişti.
Kafalar 1 milyon.
Entrika kokusundan galiba.
Valla azdırıyor öyle şeyler.
Çingene gibi bağırmasalar daha güzel olacak.
Kulakta sikiliyor çünkü.

2018 yazı ne güzeldi lan geri dönebilseydik keşke.
Ali sunalın neden ve hangi vasıfla moderatörleri olduğunu anlamadığım, adı gibi gülmek isteyip, gülemediğim programdır.
Arkadaşlar bütün samimiyetimle soruyorum. Bu skeçler size komik geliyor mu? Dürüst olun lütfen.
Ben izlerim arada bana komik gelen skeçleri var..
Ali sunal bana, muhabbeti güzel ama öğrencinin tezine ilgisiz doktora danışmanı gibi geliyor.. oturur, “ahahaha” güler, arada bir iki düzeltme yapar, “hoca mocam ocam” diye millet peşinde dolanır, ama g.tünü yırtsan da o tez bir türlü bitmez. Bir zaman sonra süre kısıtlamasından dolayı mevzunun ciddiyetine uyanıp hocaya yalvar yakar baskı yapmaya kalkarsın ama fark edersin ki, aslında hocanın ipinde değilsindir, onun amacı evde sıkılmamak ve senin üzerinden ek ders ücreti almaktır.. beş yıldızlı otelde kongre falan kovalıyordur. Ali sunal da böyle bir edit yapıyor..