bugün

insanlar aleminin yeni adı.
pek yakında fox da başlayacak olan ali sunal'ın koçluğunu yaptığı tiyatro tarzı komedi oyunu. eğer oyuncular merak edip de '' dur bakim sanal alem hakkımızda ne yazmış '' diye buraya bakarsa; tek tavsiyem okan çabalar adlı elamana biraz daha fazla ihtiyar rolü yazılmasıdır. zira yaşlı tiplemesini yapmakta çok başarılı kendisi.. hatta 'tek' bile denebilir..

inşallah adı gibi de güldür güldür olur. akşamları bi halt çıkmıyor çünkü tv lerde. bu ilaç gibi gelecek...

edit: okan çabalar kadroda yokmuş. olmadı şimdi bu.. olmadı bu anasını satim.
esen su beni güldür diye bir reklamı hatırlatan söz öbeğidir.
- 5 er beşer
- insanlar alemi
- Güldür güldür

Fox tv'de yayınlanacak olan yeni program. Neden bitiyor neden geri başlıyor aynı format 3 oldu gidip gidip geliyor. Enteresan.

1,5 yıl sonra gelen edit:

güldür güldür Show oldu amk. en eğlenceli tarafı reklamları olmaya başladı ayrıca.

gereksiz uzatılan, seyirciyi sıkan, vasat esprilerle dolu program. yoklukta gidiyor.
irem sak ve okan çabalar'sız nasıl güldürecekleri merak edilendir. hadi hayırlısı bakalım.
ilk bölümdeki hadımköy ve beylikdüzü kültür merkezi kısmıyla yardırmış program.
An itibari ile baslamis olan program. Keyifli bir Zaman gecirtir.
cuma akşamları yardıran program. okan çabalar ın eksikliği fazlasıyla belli oluyor. ayrıca doğa rutkay fazlasıyla sırıtıyor tiyatrocu olmaz bundan.
insanlar alemi ni aradaki gonf sesi sonrası konuşmalar için izliyordum. özellikle de aylin kontente ile hoca arasındaki konuşmalar için, aylin kontente nin canlandırdığı tipler her komedi dizisinde rastlanmayacak içten tiplerdi. hele ki katmerler geliyorum, ve puantiye üretimi kolay kolay yapılamaycak işlerdi.
güldür güldür de ayln kontente nin bu özelliklerini sergilemesi bir şekilde istenmemiş. belki haksızlık olmasın , bir kişi öne çıkmasın diye, belki de kendiliğinden olmuştur ama dizinin vasatın altına inmesine sebep olmuş.

yahu tutan bir işten izleyici vazgeçene kadar siz vazgeçmeyin. aylin kontente nin o tarzına daha çok yer verin, farkınız o idi. yoksa herhangi bir sekeçler dizisi olursunuz ki açıkçası izlemem. ben neyse de filoca izlemeyiz.
kalabaklaşan ekibiyle git gide çok güzel hareketler bunlara dönmüş program. Önceden daha güzeldi.
Okan çabalar olmadan bi yanı eksik olsa da skeçler güzel olduğu sürece izlenebilir. Yeni ekipten bilal karakterindeki eleman epey komik bi tip. Alper kul biraz daha görünse daha iyi olacak sanki.
bu kez güldürmedi.
her çarşamba akşamı fox tv ekranlarında gülmekten kırıp geçiren programdır.
hocanın araya girdiği ve de aylin kontente ve diğer oyuncuların cevaplar verdiği bölümler arttırılsın, özellikle de aylin kontente nin doğaçlamaları daha çok olsun.

seyirci ile sohbet bölümleri de çok güzel.
güldürmeye calisan insan toplulugundan olusan, güldürmedigi gibi iticilikte sinir tanimayan rezalet ötesi programdir.
Ali sunal yok mu yahu o ne yapmacikliktir arada durduruyor oyunu aptal aptal siritiyor...
Oyuncular desen ya vallahi güldürmüyor.
Kaldirmalilar bu programi.
beni nedense güldürmeyen program. bir komedi dükkanı değildir.
bunu izleyip gülebilen insanların zekalarından şüphe edilmesi gereken program.

klişe.
an itibariyle kahkaha attırıp koltuktan düşüren programdır.
burcu sen nasıl bişeysin ya.
sırf alper kul için izlenebilecek program. adamın dibisin !
erdem yener ve okan çabalar'ın eksikliği hissedilen program. daha doğrusu hissetmiyorum. çünkü izlemiyorum. insanlar alemini bitirmekle hata ettiler.
buna gülenlerde zerre beyin olmadığını düşündüren, komik bir yanı olmayan, dandik fox tv programı
aylin kontente adlı hanımefendi için izlenen program.

öyle şirin manitası olsun insanın daha ne isterki.
alper kul ve aylin kontante için izlediğim programdır. hoop, basmışım aminoasiti.
show tv'de yeni sezon tanıtımını gördüğümde, tekrar başlayacağına sevindiğim gülmeli televizyon şeysi.
suyun gelme şekli. Su gelir güldür güldür.