bugün

(bkz: güldür güldür ün sinirden ağlatması)
Evet bir kalite ölçüsü olarak "altına sıçana kadar gülmek" olduğu için haklısın.
zaman zaman güldüren boş vakit geçirmelik tv programı.
programın hakkını yememek gerek, bazı skeçler evet sıkıcı olmasına karşılık allah var bazı tiplemeleri güzel olan program.
nadiren komik. eh işte. şevket de olmasa hiç çekilmez.
Yanlıştır. Durum komedisidir. Her daim bir sürpriz, bir aşırılık bekleyen gençliğe hitap etmeyebilir.
Bu komik mesela. https://youtu.be/LCQgECrT96I
He yaaa. Aslinda ali sunal cocuklari bi rahat biraksa belki guzel seyler cikacak. Sıkı bi takipçi degilim ama ne zaman izlemeye kalksam skeç guzellesmeye basladigi anda kesip araya giriyo herif. Ben de aninda kanal degistiriyorum. Anlam veremedigim Cok itici konsept.
itici, abartılı, sevimsiz, seviyesiz, zeka kırıntısız espri girişimleri... daha ne desem bilemedim. bu kadar uzun soluklu olması benim açımdan şaşırtıcı.
Mizahı saçma sapan hareketlerde arayan, izlerken beyninizi bir kenara bırakmanız gereken güldürü programı. Her sene ödül alır kendi dalında tahmin edin bakalım neden?-çünkü rakip yok.
Yakın türk tv tarihinde çghb'den başka güldürü programı gelmedi. Gelecek olsa bile böyle babam yaşında insanların saçma dans figürleri ve bel altı esprilerinden ibaret olacak.
Ha bir de kemal sunal'ın kemikleri sızlıyordur. Oğlu bir ara kitabının reklamını yapıyordu. Rezalet.
Komple haksızlık etmemek lazım gibi 3-5 bölüm de 1-2 skeç güzel çıkabiliyor.