bugün

gülme ihtiyacı olan insandir, ya da espri anlayisi boktan olan insan.
bu programa gülen insanın zeka seviyesi net ilkokul lise karısımıdır. Hele ordakı yılışık karıya 5 saniye bile tahammül edilemez.
Fıkralarla Türkiye'yi izlerken yarılıyordur.
programın ismine aldanmış olabilir.
bi 100 dölara bakar.
açık ve net. ruhu ölmüştür.
canı sıkılıyordur. başka izleyecek program, dizi, film yoktur.
bu kisi babamdir adam izledigi bolumlerin tekrarinda bile guluyor.
ciddi ciddi eğitim zafiyeti içerisinde olan insandır.
bildiğin normal insandır, zeka seviyesi yükselmiş espriden anlayabilen insandır asıl sorun gülmeyip mal mal bakıp ne diyo lan bunlar diye düşünen insandadır.
Bir çghb olmayan bu yapıt ismiyle celişmektedir evet.
yılmaz erdoğana gülenlerin beğenmemesi de ilginçmiş. çok güzel hareketler bunlar'ı 10'a katlayan program. gayet güldüren program.
özet:ben gülüyorum sıkıntın neyse özel mesajda söyle.
her skeçleri iyi olmasa da*, mutlaka gülünecek bir şeyler bulabilen insandır.
istemsizce çağrışım yapan replik:ben de sana gülürdüm
yani arada bende gülüyorum fakat "yaa bu çok komik bayılıyorum buna" diyenleri gördüm şok oldum.
Alper kul, Çağlar Çorumlu ve onur buldu sayesinde izlenilirliği olan programdır. Güzel esprileri vardır. Ayrıca kumanda elinizdedir. Dün gittiğim tiyatroda ( komedi) 2 saatte bir kez gülümseten oyuna karşı Çok daha komiktir.
yurdum insanı osursa gülüyor.
bu sırada zeka seviyemiz de belli oluyor.
tıpkı milli gelirimiz gibi.
(bkz: cem yılmaz)

Son filmine çağlar çorumlu'yu bu yüzden dahil etti.

Teknoloji o kadar gelişti ki, tv'de çok sayıda kanal mevcut. En güzel yanı da, uzaktan kumanda diye bi alet var, yerinden bile kalkmadan kanal degistirebiliyor insan.

Alternatif olarak, buna gülmüyorsan, aç da götüne gül yavşak. Sabah sabah kalbini kırdırdın bana.
oradaki kemal sunal in oglu. kih kih kkih kihh diye guluyo hayvan.
kimseyi taklit etmeyen bir kac guzel insanin yaptigi, gayet komikli program. aylin kontente yeter be. ben gülüyorum.
bu programıda beğenmeyen yazarların neye güldüklerini gerçekten çok merak ediyorum ?
Daha ne olsun güldür güldür bir program.
Çok güzel hareketler denen, sırf belden aşağı esprilerle dolu olan, sağdan doğudan toplama elemanlarla oynanan sikimsonik programdan 10 kat daha güzel ve bireysel olarak 10 kat daha yeteneklidirler.
ben gülmüyorum, sen gülmüyorsun, o gülmüyor. o zaman kim gülüyor? Neden hâlâ yayında o zaman? Gülen var demek...
Babalar gülüyor. Ulan reklam arasında bile kanal değiştirmiyor adam.
suu huawawawawawawaqawaw diye gulen seyirci varya. bi o guluyo mk. hatta insanlar ona daha cok guluyor.
arada çok komik olan skeçleri olduğu için ben de gülüyorum. ki bence çok da kötü değiller.