bugün

Bir gerçek. Gram güldürmüyor

Mal turnusolu olarak kullanabilirsiniz, bir ilişkiye başlamadan önce ne izlersin sorusuna güldür güldür shov cevabını alırsanız bir düşünün derim.

Hayatınız kararır.
Komik olamayan ama komik olduğunu zanneden bütün oyuncuları kadrosunda bulunduran bir program hakkında çok doğru tespittir.
ya bir komedi program hiç mi Güldürmez rezalet bir program.
oyuncular fena değil ama program çok kötü artık yayınlanmaması gerekir.
evet bunu gördükçe çok güzel hareketler bunlar programını özlüyorum.
çok güzel hareketler bunlar'ın esprileri daha zekice ve komikti.
bence en büyük hata programın ismi.
isim, izleyici kitleyi doğrudan bir seçime entegre ediyor. gülmek istiyorsan beni izle demek bu, ama öyle değil.

ve diğer hata da programın kendi formatıyla ilgili. bizim ismimiz -güldür güldür- o halde komik işler yapmalıyız şartlanması. komik işler yapmak zorunda mısın? daha geniş perspektifli bir çıkış bul kendine, tanıtımını buradan yap.

bizzat kendimden örnek vereyim.
programı açıyorum komik şeyler bulacağımı umuyorum ve kapatıyorum. sadece 2 dakika tahammül edebiliyorum. çünkü komik beklentilere sürükleyen bir tanıtımı var.
önce onlar yerine utanıyorum, sonra o yayını eğlenceli bulanlar yerine utanıyorum. en önemlisi de arkadaş hatırına izlediğim vakitler kendimden utanıyorum.
Tek başına değil de , aile ile izleyince nedense komik geliyor. Ailecek bir şey izlemeye hasretiz sanırım .
Bir 'çok güzel hareketler bunlar' kadar güldürmemiştir, güldürmeyecektir.
ilk sene çok iyidi şu an çok bozdu. Artık üretemiyorlar.

Çok güzel hareketler bunlar da böyle bir sıkıntı yoktu.
en gürültücü program ...
televizyonda skeç oynama işi yılmaz erdoğan la başladı, onunla da bitti. şimdikiler onun tekrari.
Çünkü hep arak ve özenti şakalar.
komik değil çünkü karakterler gerçek amk. aslında üzücü bi durum.
aynı şeyleri tekrar etmeseler fena değildi de tekrar işin içine girince bayatlaşıyor.
Bazı espriler ince olduğu için algılanamıyor olabilir, zaten ratinglerde total düşük, AB daha iyi. Oldukça sağlam espriler var, samimi, sıcak. Büyük cesaret şimdi de canlı yayınlanıyor. Herkesin harcı değil, bravo.

Yönetenleri, Yazanları, oynayanları velhasıl Tüm ekibi yürekten tebrik ediyorum.
Not: Ben de Ali sunal'ın oyuna müdahelelerini gereksiz buluyorum.
(bkz: güldür güldür izlerken bir babanın 35 yaşında işsiz serseri oğluna baktığı gibi bakmak)
Size cok uzucu bir sey soyleyeyim ama katila katila gulen insanlari kendi gozlerimle gordum amk.
Bende gülmezdim taki eşofmanlı şevkete kadar.
bu programa en fazla 5 saniye dayanabilen biri olarak, sonuna kadar katıldığım önerme.
robot takliti yapan usandırdı. çok basit şey bu.
mümin latifelerinin havada çarpistigi programa gülmek ?
eşofmanlı şevket tiplemesi bile artık baymaya başladığı için haklı önerme. rutine bağladı. hep aynı tipler hep aynı espiriler.
aslında ali sunal müdahale etmese daha güzel olacak. bazen bakarım bence sağlam espriler yapıyorlar.
Ay yok olmuyor, gülemiyorum; raytinglerde üst sıralarda, Tolga Çevik'ten arak yapıp büyük antik tiyatrolara inmişler falan, seyirciler katıla katıla gülüyor, belli ki bir büyüsü güzelliği var ama ben ne yapsam etsem gülemiyorum arkadaş; izlerken içimi sıkıntılar basıyor, espriler, roller hepsi yapmacık, hepsi önceden hesaplanmış, gülmeler de sanki o yönde, gülünmesi gereken bir yerde oyuncular kafalarını at gibi eğip bekliyor; gülme gelirse devam ediyorlar, gelmezse şaşalıyorlar.

Belki kaliteli sanatçılar var (özellikle bir kadın çok başarılı) ama olmuyor işte yapmacık güldürmüyor. Ama galiba alanında tek kaldı başka seçenek de yok.
Ara da sırada ama onu dedem de yapıyor zaten ...
güncel Önemli Başlıklar