bugün

(bkz: gülsuyu)
her şeyde kullanılır lakin en çok ciltte kullanmayı severim.
benim cildim asfalt şantiyesine benziyor bana yaramaz bu
sağlıklıdır, besleyicidir, koruyucudur. losyonlar bir yığın katkı maddesi de içerdiği için özellikle cildi hassas olan erkek arkadaşlara traş sonrası losyon yerine gülsuyu kullanmalarını tavsiye ederim. özellikle gül esansından değil de gülyağından elde edilenleri vardır. biraz daha pahalıdır ama daha kaliteli ve faydalıdır.
Gercek gul suyu yuze iyi gelir. Gülbirlik-rosense kullaniyorum, hem uygun fiyatli hem de tonik görevi goruyor. Bir ispartali olarak bu markayi oneriyorum. *
bici bici malzemelerinden biri.
Cilt için gerçekten bulunmaz bir nimet. Devamlı bu uygulanırsa yüzde canlılık ve parlaklık veriyor. Elinize dökün sonra krem gibi yüze yedirin farkı görün.
Nevara adlı kızın yaşadıklarını anlatan 2017 Suriye yapımı sanatsal filmdir. Arapçası; "Ma Verd" olan filmi Türkçe altyazılı olarak seyrettim. Aksiyon olmaması bazen sıkıcı yapsa da filmi, genel itibariyle güzel bir eser.
içince kafa yapmıyor.
en güzeli gülbirlik zaten içilebilir olduğu için içinde hiçbir sentetik yok yüzde yüz gül suyu. reklam bitti. eyüp sabri ve tuncer alınmasınlar onlar kolonyaya devam.
geçenlerde uzattılar, yok dedim sevmiyorum gül suyu..

diyor ki bunun kokusu güzel.

siz olsanız ne yaparsınız şimdi. *
Hacı suyu.
sürünce güzel sonradan kötü kokuyor.
Isparta'dan arkadaşlarıma sürekli hediye olarak aldığım, kendim nefret ettiğim fakat çok talep gören bir maddedir. Bir de gül lokumu.
cildin dibine iner, kirleri temizler ve yeniden kirlenmesini engeller.
parfümden daha kaliteli kokuyor.
Ayrıca camideymiş gibi hissettiriyor.
haci yagi olarak da bilinir. cok az elime dokme kafletinde bulunmustum zamaninda. elimi defalarca yikamama, dus almama ragmen 2 gunde tam anlamiyla cikmadi kokusu. kokusu azaldikca sidik gibi kokuyor. hayatimda kokladigim en les koku buydu sanirim.
Bunu güzellik-bakim amaçlı kullananlara birkaç tüyo vericem

- geçmiste rosense ve Gülşah marka gül sulari kullandım. Rosense Gülşah'a kıyasla çok daha pahalı kabul daha da kaliteli ama yeterli derecede değil. Gül suyunun iyisi hakikaten hacı kolonyasını aratmicak kadar kötü kokuyor( üstteki markalarda öyle değil). Ispartali bir arkadaşım bana, clean rose marka gül suyu hediye etmişti.dandik bir şey beklerken resmen mucizevi bir iksirle karşılaştım. O marka doğal gül suyu satıyor.gul suyu Satın almak yerine evde de yapilinabilir tabi
- gül suyunu sabah değil akşam yatmadan önce kullanmak gerek
- dolapta muhafaza edilip soğuk kullanıldığında soğukla beraber gözenekleri daha iyi kapatıyor.
- bu madde tartışmaya açık ama bence hergun değil de 2-3 günde bir kullanılması lazım yoksa cilt alışıyor.
- Isparta da gül suyu, internete kıyasla çok daha uygun fiyata satılıyormus

Ekim den bu yana yüzüm, stresten dolayı pötür pötur olmuştu,yol geçen hanı gibi gözüküyordu. Yüzüm çok kuru olduğu için sivilce çıkmak istiyor çıkamıyor ama ufak leke bırakıyordu. işte 1-2 defa gül suyu ardından zdrave kullanımım sonucunda tertemiz bir yüze kavuştum.yuzum pürüzsüz olduğu için makyajsiz çok rahat gezebiliyirum. aynaya bakıp çok güzelim diye diye aynayı çatlatcam diye korkuyorum * temiz bir cilde sahip olmanın verdiği mutluluk paha biçilemez,herkes yaşasın isterim.
Daha önceleri sadece babaanne evlerinde bulunan bir hacı simgesi olarak gördüğüm ancak sonradan cilde olan yararlarından haberdar olduğum su.

Tonik ve yüz için doğal bir temizleyici olarak kullanıldığında güzel sonuçlar veriyor. Aynı zamanda cildi rahatlatıyor ve yumuşacık yapıyor. Kokusunu sevmeyenler ve yağlı ciltlerde sivilce yaptığını söyleyenler olmuş ancak ben öyle bir etkisiyle henüz karşılaşmadım. Yani iyidir, hoştur, candır.
piyasadakilerin pek çoğu sentetik gül esansından imal edilen ve cilde zerre faydası olmayan, aksine zarar verebilecek kozmetik ürün. alırken ve kullanırken dikkat edilesi.
ısparta da yaşadığım süre boyunca sipariş üzerine istanbula giderken götürdüğüm ürün.

gül suyuyla banyo yapar olduk.
Gul zaten en sevdigim cicektir fakat gul suyuna hastayim resmen. Fis fisli olursa buz dolabindan cikardiktan sonra yuzunuze puskurtun cok iyi gelir ferahlatir ozellikle yaz aylarinda. Geceleri de tonik gibi kullanabilirsiniz duzenli kullanimda gozenekleri kucultuyor. Yemek ve tatlilara her ne ise koyulmasini hic sevmem ama yuzumde kullanmaya bayiliyorum, kokusu beni yatistiriyor resmen.
Ev yapımı.

görsel
Yüzü genclestirdiği söylenir. Aksamlari yuzunuzu yikadiktan sonra pamuga dokup yuzu silmek faydaliymis. Denemedim bilmiyorum sadedece duydum.
Kokusu kötü olmakla beraber bazı tatlılara konulur.
güncel Önemli Başlıklar