bugün

"bana göre" asla olmaması gereken bir şey. Kıllı sevenlere lafım yok, zevkler ve renkler tartışılmaz ama ben nefret ediyorum. Görünce cidden kusma hissi geliyor.
Kışın sıcak tutabilir veya sevgilinin ismi yazılarak romantik bir ortama zemin hazırlayabilir.
Yok ki.

(bkz: Buz lazer)
kız sevgilinin göğüsünde yatarken parmağıyla oynadığı şeyler. az kıllısı makbul olanıdır.
Hafif kılsız daha iyi.

Diğer türlü biraz iğrenç.
Kesecem ben bunları yav.
görsel
Bende de yeterli miktarda var ve gayet etkin bir şekilde kullanıyorum.

Doğal lif. Duş jelini göğsüme döküp orada köpürtüyorum, gayet iyi köpürüyor ve sonra tüm vücuduma yayıyorum.

madem var bir işe yarasın değil mi?
Tıpkı sakal gibi aşırı olmadığı takdirde kadınların içgüdüsel olarak hoşuna gider. Erkeği daha maskülen ve erkeksi gösteriyormuş.
“Ama kizlar, kilsiz erkekleri seviyor” diyen kose arkadasarimiz lutven az otede oynasinlar.
Nedense göğüs ve sırtı aşırı kıllı olan bireylerin kellikle sorunları olduğunu gözlemlemekteyim.
Bunlar sayesinde dünya oksijenine katkıda bulunabildigimi düşünüyorum.
sadece göğüs mü?
benim dudağımda başlıyo parmak ucuma kadar hiç boşluk yok arada.
Tecrübeyle sabittir, kadınların çok büyük bölümü bu kılları sevmiyor.
tembel, uyuşuk kadınlarda da meme başı çevresinde bağımsız kıl olarak yetişenlerdir.
sayelerinde döşüm hiç üşümez.
erkekliğin şanındandır.
Bir diğer adıyla döş gılıdır.
Bende olmayandır. Sözlük kızlarına duyurulur. Kılsız kaslı parlak göğsümümdeki meme uçlarını zevkle emebilir, yalayabilirsiniz.

işte bunu seviyorum menn.
Kimisinde olmayandır.
(bkz: gel babanın kıllı göğsüne)
ilk gençliğimizde sokakta top oynarken "at bakim abinin göğsünün kıllarına" dediğimiz şeysiler.
erkekte belli noktaya kadar çekici kadında birtaneciğinin bile itici olan vücut detayıdır.
Kıl da keramet olsa gögüste çıkmazdı.
bunu begenmeyen kiz yok. dikkat edin cogu kiz 0 kıl kasli vucut fln der durur. yataga girince o killarla oynamaya baslar.

biri goruntu biri icraat.
güncel Önemli Başlıklar