bugün

Gerek yok böyle sıkıntılara ortada bir dekolte varsa bakılır. Kuraldır bu. Yazılı olmayan kural.
karşı yönden gelen aracı selektörle uyararak radara girmesine engel oldum, çocuklen mahalle maçlarında hep kaptan oldum, aralıksız tek kontak 800km araba sürdüm, iş saatlerinde metrobüste yer buldum, kendi arabamı kendim aldım ama şu işi bir beceremedim.
Hem açıyollar hemi de bakınca baktı oluyo.
Kadın kapatmaya çalışmadığı sürece bakmam. Yuzyuze konusurken Bakmıyor olmama rağmen o kapatmaya çalışanlar var ya gıcık oluyorum aq zorla dikkatimi oraya çekiyorlar.
kötü bir niyetim olmamakla birlikte, tacizci damgası yememek ve karşıdaki kişiyi rahatsız etmemek için.

her erkek gibi bende bakmayı severim, ama mesafeler önemli.
lisan-ı münasiple bakılırsa bakan da memnun olur dekolteyi taşıyan da.
beğeniyle bakmak vardır bunda bir sorun yok. insanlar her güzel bulduğu şeye beğeni ile bakar. ve sonra da işine, yoluna devam eder.

bir de avına yaklaşmaya çalışan aslan bakışı var. bu yemeye yönelik yani abazanca dediğimiz bakış türü. bu rahatsız edici bakıştır.

yani hangi türlü baktığınıza bağlı normal biri yadan abazan biri olduğunuz.
bakmamaya çalıştıkça daha çok bakasın gelir daha çok gelir daha çok gelir. sonra kafanın içerisinde kunteper canavarının meşhur tınısını duyarsın "zın zın zın zın" diye. işte o an oradan koşarak uzaklaşman gerekir çünkü az sonra ağzının kenarından salya akarak dekolteye bakarken bir anda dekoltenin sahibinin de sana baktığını fark edeceksin..
görsel
Böyle güzel bir dekolteye bakmamak da onu yapana saygısızlık olur.
Oto kontrol ile mümkün olan durum kafanizdan silersiniz olur biter
sosyal iliskiler de bu gereklidir.
(bkz: Çin işkencesi)
ahmaklıktır. hakkını vereceksin.
KENDi ADIMA mümkün değil.

süt gibi bembeyaz meme. dolgun. mümkün mü ?

gerçekçi olun.
Şirket de en çok zorlanılan eylem.
Yok yani, istemeden bakıyoruz ya da bakışımızı kaçırmak isterken ve yakalanmaktan korkmak ile bazen komik hallere düşüyoruz. Tabi ki kendimize kızmamız da başka bir konu.
açlık ahlaksızlık falan değil bakmamız. Sadece güdü ve istemsiz davranış ve güzel olan şeyin çekiciliği ama sen gel de bunu insanlara anlat.
Hele ki eğilip bir şey verirken anlatırken bir yazı ya da notu gösterirken içinizden "ya peygamber ya da ibne olsam da bakmasam etkilenmesem AMK" diye geçtiği oluyor yani.
Evet, onlar da biliyor; bluz gömlek de göğüs dekoltesi ile sizin masanıza eğilip Bilgisaray ekranında bu şu şöyle diye size bir şey anlatırken siz de oturduğunuz yerde ışid köpekleri önünde diz çökmüş kafası kesilmesini bekleyen kurban durumunda kaldığınızı.
Yapmayın lütfen...
fakir işi eylem.
zor gerçekleştirilen bir erkek eylemi. yakın temasta kadın ile dialog kurulurken kadın aralıksız gözlerinize kitlenmişse içiniz içinizi yer güzel bir dekolte varsa ve dönüp arkasını giderken tüh be dersiniz.
tabi barzolar direk bakar onlar istisna.
Bir bayan olarak benim bile zorlandığım anlar olmuyor değil.
Zorluk derecesi çok yüksek bir iştir. Farkında olmadan gözler kayar.
Napalim biz aminakoyum insaniz kızlar bile birbirine bakiyor bise olmuyor bende erkeklerinkine mi bakayim napalim şimdi.
(bkz: bakmayabilmek)
Erkeğin memeyle imtihanıdır.
Güzelse imkansız olandır. Bakılır arkadaş bakılmalı da.
Lan olum çok komik .cidden bak. Ama dışarıdan başkasını izlemek. Ben bile eğleniyorsam erkeğin o mahçup çocuksu halinden acaba kadınlar ne kadar eğleniyorlardir.
Erkekler için heyecanlı bi durum.
ayak dekoltesine bakmamaya çalışmaktan bile daha zordur. ama nefsinize hakim olunuz dostlar.
bakınca da, 'ayy taciz etti' oluyoruz.
güncel Önemli Başlıklar