bugün

kaşarlıkta son noktadır.
götüne toma giresice kızlardır.
aralarında erkekler de var, onlar iki kat daha itici ya la.
Beğeni sayısını ve takip sayısını artırmak için aynı siyasi çıkarlar gibi soma'da olan olayları kullanan çirkeflerdir.
ne gerizekali nesil yetisiyor be dedirten dumur bir olaydir.
sırf ilgi çekmek için memeleri ile destek olan, beyinsiz kadın topluluğu.
o soma işçilerinden bir tanesini yolda görse tiksinerek bakar, küçümser, dolmuşta yanına bile oturmaz.

ota boka teşhircilik yapın. aferin. çok faydanız dokundu.
ölse bile birşey kaybetmeyecegimiz tipler.
Farkındamısınız? çok garip bir nesil yetişiyor. Tatsız, saygısız, tahammülsüz... Dindar desek değil seküler desek değil. Ne olduğu belli değil.
yeni bir trenddir. yakında silinir unutulur geçer gider.
entrylerin resimlerle desteklenmesi gerekir kızlarıdır.
böyle bir olayı usulsüzce göğsüne yazarak aslında yanlış yapan ve bunu bilip bilmediği meçhuldür. asıl amacı farklıdır, soma için hakikatte üzülenler zaten onları hiçbir zaman benimsemedi

(bkz: babalarınıda sevmezdik)
Ne idüğü belirsiz,yaşaması için bir sebep olmayan hayat felsefesi bugün kimin or**pusu olayım olan türklük şuurunu kaybetmiş et parçasıdır.
somasına türk kızı yazan göğüsler iken oldukça yanlış anlaşılmışlardır. neymiş efendim göğüslerine soma yazdıklarında orada ölenleri anmış oluyorlarmış da kalplerine yakınmış da amerika'da falan hep öyle yapıyorlarmış da bilmem ne.
Kafaları duvarlara sürtülmek istenen, acılarımızdan prim yapmaya çalışan tipik türk ergenleridir.
çoğu, duyarlıyım ayağına yatıp sosyal medya denen internet mecrasında prim yapma derdinde olan ergenlerdir, ergen kalanlardır.

ulan ben de üzüldüm, 2-3 gün müzik bile dinlemedim pek fazla; ama kalkıp da oramı buramı boyayıp "soma" yazmadım. ha üzüldün mü? o zaman güzelce bir şey yazarsın ve yazdığın yerine gider. millete bak lan kafayı yemiş resmen. utanmasalar mahrem yerlerine bile yazacaklar.

sizin ben duyarlılığınıza...
hep diyorum sosyal medya hesaplari olmasa ulkenin kultur seviyesi artar. Nerede bir facebook ya da benzeri bir siteden famelik yakalamis biri var kesin salak cikiyor. Istisna tanimiyorum. Sozluk bile oyle. Nerede populer bir yazar var aninda etiketi cakin o adam buyuk ihtimalle maldir. Herkese bu kadar cok hitap etmek degisik.

Bu kizlar madencileri anlayamamis kizlardir. Kalbine memesine gotune soma yazinca bir sey degistigini sanacak kadar da salak degillerdir. Amaclari iyi kiz imaji cizip populer olmak. Amaclarina ulastilar.

Fotograflara bak hepsi apaci.
Ağlayarak fotoğraf çekip sosyal medyada paylaşanlarla özdeş. Böyle insanlara sadece ben mi tahammül edemiyorum yoksa insanlar artık alıştı mı böyle tiplere? Insanların acıları var. Sen bunu kullanıyorsun, ilgi çekmeye çalışıyorsun. Ben bunlara bok demem boklar duyar ar eder. Harbiden.
(bkz: orospu çocukları)
bir avuç cool oldugunu sanan ergen tolulugu.
güncel Önemli Başlıklar