bugün

kapalı olanı bulacağım diye seyyah olmak istememiştir.

moda dünyası tamamen gaylerin tekelinde herhalde. lavuklar öyle bir tişört yapıyor ki neredeyse göbeğe kadar iniyor dekoltesi.

pullarına, yazılarına falan hiç girmiyorum.

pantolon desen ayrı dert. öyle bir dar yapıyorlar ki giymeden önce yumurtaları dolaba kaldırmak lazım.

gömlekler desen full pezevenk gömleği, çiçekli böcekli.

zor yani. bakmayın.
iki yüzlü yavşaklar bizde şişman kızlara tayt gitmeyin dediğimiz de sizin göz zevkiniz için mi giyiyorlar rahatlamak için giyiyorlar diyorsunuz bende göğüs kılım gözükünce rahat oluyorum ondan açık giyiyorum var mı ?
getirin kuran-ı kerim'i el basacağım.

yeminle iğrenç oluyorsunuz ya. ekmek musaf çarpsın ki, iki gözünüz önünüze aksın ki çok kötü.

bak biz yabancı sayılmayız gençler. sonuçta uludağ sözlük ailesi olarak bizbizeyiz. aramıza kimseyi de almıyoruz. mesela bir ekşi sözlük'ten gelmek isteseler, kolay değil yani. 10 tane entry girecekler, sıraya alınacaklar. sıra kim bilir ne zaman gelir. belki uygun bulunmazlar bile. kriterlerimiz, türkan şoray kurallarımız var neticede.

neyse konuyu dağıtmayalım. bakın buradan ne kadar çok insana ulaşır, bu yoldan döndürürsek o kadar iyi.

şu gömlek düğmelerini göbek deliğine kadar açan, v yaka t-shirt giyip göz zevkimizi bozanlara sesleniyorum. yapmayın demiyorum bakın, hobi olarak yine yapın. ama umuma açık yerlerde, ne bileyim gözümüzün önünde olmasın.

bak yine aklıma geldi. hele bir de üstüne kolye takanlar oluyor. allah onları başımızdan eksik etmesin.

amen.
güncel Önemli Başlıklar