bugün

bir yazarın enrty nin içeriğine dahi bakmadan sadece yazarın adına bakarak + oy verebileceği yazarlardır. netekim netekim ;
ahan da ilk yazar ;
kırmızı baslıklı kız dan ilk art oy kara hilale.....
yoktur böyle bir yazar. hiç kimse her konuda doğru ve tarafsız değildir, bu nedenle de bu şekilde yazamaz.

kaldı ki, entry'yi okumadan oy vermek, sadece oylama butonunu istismar etmektir. daha fazlası değil. o kadarını seri eksi oy veren zat-ı muhteremler de yapıyor. iş ki, sen entry'yi okuyup, yazarın kim olduğundan, kimliğinden bağımsız olarak, sadece yazdığı entry'yi tarafsız olarak oylayabiliyor musun, asıl sorun bu.
bilgiyi oylamayan yazarlar yüzünden asla aralarında olamayacağım kankalar topluluğu...
hemen nedense yazarlar tarafından vır vır vır dır dır dır yazılarak kötülenen olay. sevgili yazarcıklar zaten gözü kapalı artı oy veririm demek yazarın bilgisine kalitesine entry içeriğine güvenilerek bu başlık açılmıştır. *
yazara göre oylama yapan kimselerin yapacağı iştir. sevmediği kimsenin entrysine de gözü kapalı eksi verirler okumaya gerek bile görmeden..
bu arada entry oylanmıyor muydu?
bir yazarın herhangi bir entry'sine daha okumadan "kesin kalitelidir bu" diyip artı oy vermekle, seri eksi oy veren ibnenin * yaptığı eylem arasında, en azından şekil yönünden hiçbir fark olmadığından mütevellit, bu eylemi gerçekleştiren kişiler ile bahsi geçen ibneler * arasında hiç bir fark yoktur.

(bkz: ulema iş başında)
(bkz: yazarcıklara yazarlık dersi verilir) *
(bkz: sınıfsız toplum sınıfsız sözlük)
(bkz: gözü kapalı verilecek yazarlar)*
yazık ki ne yazık yazarlarıdır bunlar. eksi yada artı oy farketmez, bir işe gözü kapalı atlamak cehalettir. ülkeyi bu hale getirende bu zihniyettir zaten ''bu adamı tanırım çok iyi biridir buna oy verelim'' demiştir zamanında. sonuç, koca bir hiç. yazık ki ne yazık yazarlarıdır bunlar.
(bkz: MÜMKÜN OLMASI MÜMKÜN OLMAYAN ŞEY)
(bkz: GÖZÜ KAPALI EKSi OY VERECEĞiMiZ YAZARLAR)
toplumdaki "adam kayırma" felsefesinin sözlüğe uygulanmı$ $ekli... $imdi benim bir sürü arkada$ım var burada yazar, hepsine + oy bassam halimiz nice olur..? "bu yüzden böyleyiz" mi, yoksa "böyleyiz diye böyleyiz" mi?
(bkz: lock) *
nickless cage.. ama arada bir de gozunuzu acıp oy vermekte de fayda vardır.
tabi ki kurremkarmerruk. * *
meali; oy vermek öpüşmek gibidir. gözün kapalı oy veriyorsan bu senin yazara sadakatinin, sevginin göstergesidir.
yok oy verirken gözlerin açıksa, gayet mantıklı ayakları yere basan, gözü açık cin gibi fakat sadakatsiz ve yazara karşı sevgisizsin.
bu ne lan!? aşk falı mı bakıyoruz burada yoksa birilerinin g.tünü mü yalayacağız!? yok o da olmadı arkadaş ayrımı, sefkili kıyağı mı geçeceğiz!? yok anam ben vermem!
yok gözümü kapatmam lan en azından! güvensiz, sadakatsiz bir ibneyim ben. seri eksi oy veren ibne!:
gözüm kapalı eksi oy vereceğim tomarla herif sayabilirim çünkü..
(bkz: çağdaş) **
hidrojen bu kadar da netim. ne yalama ne de başka bir şey neticede kime neyi anlatmaya çalşıyorsunuz ki o da şu da bu da biliyor..bildiğini adam gibi dile getirebilmek önemli valla bak işe alırken de öyle. adam gibi konuştun konuştun bitti..
kesinlikle lol ol. yazar burda kendini beğenmiş.
sonuc olarak.
her zaman yararlı entry'ler giren yazarlardır.

neden kimse vermemiş anlayamadım ama kaçınılmaz bkz:
(bkz: aa benim lan bu)
(bkz: cikarinbeniburdan)

edit: seni kıskananlar varmış be kuzum.*
(bkz: #2934298)
(bkz: cengiz aytmatov)
gözünüz kapalı iken oy verebileceğiniz yazarlardır. actıgınız ve okudugunuz zaman eliniz eksi'ye gidebilir. kapatın gözlerinizi verin artıyı.