bugün

Şuursuz teyzemize göt kıllığı konusunda başarılar diliyoruz ,
Biz seçmeniz, göt kılı değil..

Ablamada helal olsun.
ilk karının yandaşıdır. basit bi itibarsızlaştırma çalışmasının ürünleridir ikiside. yüzünün tanınmaması için görüntüye müdahale edildiği belli . ikisininde savcılığa çıkartılıp en ağır şekilde cezalandırılması lazım.

ayrıca linki veren konuyu çarpıtmıştır. buradan kimin ne mal olduğuve ne amaçla bunu yaptığı anlaşılıyo.
bu arada ablanın "ben tayyip erdoğanın götünün kılıyım" dedi diyenin göt kılları ağarmıştır sanırım çünkü idrak yollarında problem var.

kadın "kılıçdaroğlu,sen tayyip erdoğan'ın götünün kılı olamazsın" diyor ama bizim mallar "götünün kılıyım" dedi diyor..

te allahım sen büyüksün ne diyeyim?
Onlar anca göt kılı olurlar zaten.
bu kadın normal hayatta da başörtülü ise, ben de insan değil gergedanım diye cevap veilecek saçmalık. müftü namaz bilmemne ne de güzel kullanmış hepsini rezil.
gereksiz bir cevap.

Nitekim, ahlak ve edep sahibi her insan ona susarak ve gülümseyerek cevabını vermelidir.

Merak ediyorum, şuanda oturduğu muhitte sokağa çıkabiliyormu? veya akrabaları, eşi dostu onun için ne düşünüyorlar. 60 Yaşından sonra ''göt kılı'' diye damga yemek nasıl bir duygu ?..

Bırakalım kendi, hazzını ve o kılın keyfini ölene kadar yaşasın.
saçma sapan bir cevaptır. allah'ım bu vatanın evlatlarını böyle karılarla imtihan etmesin. karının ağzından saniyede 18 kelime 126 harf çıkıyor.
Gerçekten bunun başörtülü ve dinini yaşayan bir insan olduğuna inanan cahilliğin zirvelerine çıkmış bulunmaktadır.

bu kadın provokatörlerden başkası değildir.

''bir defa kocam müftü diyor ve şalvarla dolaşıyor'' diyor
''nasıl bir dindarsa artık kaşlarını alıyor''

işte gerçek bu: https://www.facebook.com/...43&type=1&theater
yarısına kadar haklı, yarıdan sonrası textten kopmuş cevaptır. herhalde yönetmen epey kızmıştır ablaya doğaçlama yaptığı için.
göt kılı olan teyzeyi her ne kadar bu ortamda itin götüne sokmuşluğum olsa da, (bkz: göt kılı olan teyzeye sorular)

bu ablanın da son derece başarısız bir fake oluşu da, irite etmedi değil hani yani.
Sazanların sözlükte her daim hazır bulunduğunu gözler önüne seren, sözde cevaptır.
bu kadının kimliği ortaya çıkmıştır. bunlar hem siyasete dini alet etme der, sonra da başörtü takıp böyle dalga geçerler. bunların zihniyeti budur.