bugün

her erkeğin hayalindeki evlenmelik kız tipidir.
Göt güzelliği meme güzelliğinden bile önemlidir. Son becerdiğim kızın yüzü de memeleri de güzeldi ama götü berbattı. Hatta çıplak halde banyoya giderken götüne bakmamam için uyardı beni. Keşke sözünü dinleseydim.
evleneceğim kızın götünü düşünmüyorum ben arkadaşım. bu ne tür bir sapıklıktır. evleneceğim kadının gönül güzelliğini de düşünmüyorum bilmek istersen. hatta ben evleneceğim kadını düşünmüyorum. ben dünyayı daha güzel bir yer yapabilecek kadının varlığını arıyorum sadece.

bir erkeğin hayalinde böyle bir kadın var ve böyle bir kadına hayatında bu düşüncelerle yaklaşıyorsa büyük hata yapıyor zira pompadan sonra götün sıradanlaşması ile gönül güzelliği tek başına evliliği yahut ilişkiyi kurtarmayabilir. çünkü gönlü güzel olup sizi de güzelleştirmeye yetmiyorsa varlığı isterse tamamıyla gönül ve götten oluşsun, yetmez.
Evlenme kısmı hariç her türlü gideri olan kızdır.
Göt güzelliği geçicidir, ömrü boyunca squat yapmayacak o kadın, kavanoz kavonoz nutellaları yiyecek hele bir de çocuk olursa bakamaz hale gelirsin. ama gönül güzelliği önemli, gönlü güzelse ömür boyu mutlu olabilirsin. (öküz olmadığın sürece.)
bir atasözü götün ne kadar güzel olursa olsun sıçarsın.
bir türk atasözü der ki ; pantolonu gösteren ütü, kadını gösteren götü.
Hepsi kapılmış evlenmelik kız tipidir.
Wifey material.
Nerde öyle kız???
evlenilir.
görsel
Erkeklere bir günde küsmemiştir, çiçektir.
güncel Önemli Başlıklar