bugün

(bkz: deyim)
(bkz: karşıdan karşıya geçerken tırın çarpması)
içki içip zil zurna olduktan sonra ayıldığında bu eylemler anlatılırken kullanılan sözdür.
aldatılmak.
(bkz: got kismini ben alayim)

(bkz: hannibal) *
mahvolmak. amı götü dağıtmak şeklinde de kullanıldığı görülmüştür.
genelde kızların 2 bira içtikten sonra yaptıkları eylem.
deyim, safti kaymak.
palas pandaras bir hal almak.
(bkz: agd olmak)
uzun bir depresyon doneminden cıktıkdan sonra anlık yasamak, eglencenin dibine vurmak, suursuzlasmak.
(bkz: gorunmez kaza)
damı götü dağıtmak olarak da kullanılır.
mecazını sevdiğim türkçesinin muhteşem bir oyunu! düşününce çok sinematografik bir eylem götü başı dağıtmak! hele hele:

(bkz: amı götü dağıtmak) *
(bkz: gotu basi dagitmak)
**
Zenciyle anal sex yapan kız için söylenecek söz.
bir grup kişiler tarafından dayak yedikten sonraki halimiz.
çok aşık olunca peşine gelen durum..
bağırsak enfeksiyonu olmaktır.
Mutluysanız tamamda eğer bir şeylere üzülüpte götü başı dağıttıysanız o fena işte.
Şu sıralar yapmak istediğim şeydir. Şöyle bir yere gidip çılgınlar gibi dağıtmak istiyorum. Çok bunaldım şu sıralar. iki karşılıklı oynasam biriyle filan rahatlıcam yeminle.
tamamen karambole girmiş kisinin durumunu anlatan deyim.
Ders çalışamayan Bendenizin yaşadığı durum. Götü başı dağıtmak, odaya kapanıp boş boş durmak, kafayı toparlayamamak ve bakkala gitmeye bile üşenmek oluyor benim lügatımda. Az önce babam aradı mesela, napıyorsun diye sordu. "Bir bok yaptığım yok be baba, afedersin ama cidden yapmıyorum bir şey" dedim. Aklı yerinde olan babasıyla böyle konuşur mu? Dedi ki "sürekli ders çalışma modunda olunmaz, yarın sabah erken kalk kahvaltını yap, dersine çalıştıktan sonra git yakın bir alışveriş merkezinde gez, sonra orada benden bir kahve iç. Oradan çık bir de çarşıyı dolaş.". Babam anlayışla bunları söylerken ben bildiğiniz depresyon modundayım. Ulan bahar geldi millet geziyor ben boş durduğum halde bu boş vakitte ders çalışamıyorum diye sızlanıyorum. Hakikaten manyağım ben.
saat 1 buçukta odaya ders çalışmak için girdim pcden notlara bakarım diye yanıma aldım, ne hikmetse yolum oyutubeye düştü...

suskunlar dizisini biliyorsunuz, ondan kısa kesitler izlemeye başladım. ve tabi arama kısmına 'suskunlar 1.bölüm' yazarak 1 buçuk saatlik bölümü izledim. ardından evde avel avel gezerek, 101 oynamaya başladım, şu an buraya yazıyorum.
pazartesi matematik vizem var, ve sınavın nasıl gireceğini düşürürken, 'umarım okey çekerim' diye içimden geçiriyorum.

sanırım tam manasıyla dağıttım, götü başı komple dağıttım.
Beşiktaş'ın başına gelmesi muhtemel olandir.

Oğuzhan, q7, atiba ve Şenol olmadan haftaya trabzon maçına çıkacaklar, trabzon sike sike kazanmak zorunda, vodafone'da da maç verip gs de bu 2 haftayı kayıpsız atlatırsa Beşiktaş dağılır.

görelim bakalım.