bugün

GiZLi EŞCiNSELERE DERT OLMUŞ OLAY.

HiTAY KIZ ,YOKSA SENDE Mi ?
Şeyhine sakso çekip başkalarına ibne demek gibi birşey.
Turk insaninin serefi onuru gotunuze yarrak almaktan ibarettir. Asil onur serefin insanlik oldugunu, yalan soylememek oldugunu, kimsenin annesine bacisina bakmamak oldugunu bilmez.
paytak paytak yürümelerine şahit olduğumuz durumdur.
lgbti+ onur yürüyüşünü sadece biseksüeller ve eşcinseller değil lezbiyen gay biseksüel interseksüel ve transeksüel bireyler yapar pride olarak bilinir her yıl belirli bir ayda genelde haziranda olur.

gel gelelim mevzuya insanların şerefini onurunu yargılamak size kalmamıs ki o siktiğimin homofobik kafasıyla yaşadığınıza şükredin amuna godumun homofobikleri.

sizin yaptığınız onursuzlukları şerefsizlikleri herkes biliyor gidip o kutsal gördüğünüz şeyhlere saklı kapılar ardında kendinizi bedeletmeye devam edin.evet.
Bu başlığı açan vurduruyordur net.
Akla geldikçe güldüren ilginç durum. Evet.
bu başlığı her gün uplayip sol frameye getirenlerin gay olduğunu düşünüyorum.
güldürür.
işte ötle göt lazım herkese.

Yoksa güdülürsün.
LGBT, feministlerden açıkçası hiç haz almıyorum. Onlarda benden almak zorunda değiller. Lakin insan olarak ayağım var. Cinsel kimlikler asla ve asla ilgilenilmemesi gereken konulardır. Ama feministlere lafım olur gereksizce argüman koymaları şahsım adına komiktir. Bana bir feminist lütfen argüman sunsun.

Bu başlık hiç hoş değil bence kınıyorum böyle tabirleri.
Onurun götten kaynaklandığını öğrendiğimiz başlık.
Osmanlı'da civelek taburu. Yeniçeri ekurileri *
Lgbt + feministlerin onur yürüyüşüdür
Hani ahlak, namus kavramına inanmıyordunuz olum ne onuru?
Bu ucube gruba eşek becerenler, damacanayla birliktelik yaşayanlar da eklenmelidir.
vurdurmayanlar için yaşasın cehennem
vurdurmayip yapanlarin kıskandığı eylemdir.
Götten yememişlerin bu konuda yorum yapması ne kadar doğru? Yiyorsa siz de yiyin öyle konuşun.

Götten yemek onurluluk yada onursuzluk ölçüsü olamaz.
onur dediğinin, afedersin götü siki olmaz. kişinin kalbinde.

(anneleri karıştırmasaydık, iyiydi be!)
Beyni sikisenlerin tanımı.
Gaylar, lezbiyenler, biseksüeller, translar güzel insanlardır.
ne onuru, bunlarda nur bile bulunmaz.
Gaylar güzel insanlardır evet.
annen de dahil mi bu yürüyüşe, ona göre katılcam.
Benzeri Osmanlı'da olan civelek taburudur. Devşirme yeniçerilerin ihtiyacını karşılamaktadir. Hep yeniçerilerin vurduğu sanilmakla vurduranin çok olduğu bilinmektedir.