bugün

Morcivert.
dürrük. ne idüğü belirsiz, karaktersiz insan anlamındadır.
(bkz: büllük)

bubkelmeyi kim kullansa fransiz olasim geliyor.
kalem dir. çok fazla tekrarlayınca ne kadar götten uydurulduğu ortaya çıkacaktır.
Zamazingo.
Götlek.
Naylon.
Hayın...yımırta...patdis...sabağnan
Kalkışma
Amk
Siktiriboktan
Aşna fişne
Abaza
Tirrek
Anadolu çomari
Fişürdek
Çapulcu

Sonu yok bunun onu farkettim.

Bazılarının da anlamını biz değiştirdik.
Mevcut zaman için kullandığım hava ile ilgili kelime var. Hava güzel, hava düzeldi 2 farklı cümleyi hava güzeldi diye söyledim. Sonra yargıladım. Dedim neden olmasın. Hava açınca düzelmiş ve güzelleşmiş olur. Hava güzeldi. Saçma sanırım.
En cok kullandiklarim

Sikimsonik

Minnostom

Askostrellam

Askostrellosum

Sikko

Baska aklima gelmedi ama nasil itici di mi.
tabiikide ve doğru dürüzgün.

doğru dürüzgün = doğru düzgün + doğru dürüst
(bkz: alagavat) sanki fransızca ak.
(bkz: şapşirik)
"gelerekten, giderekten' gibi türkçe söz varlığında bulunmayan kelimeler. diksiyon gereken bir sözlü sınavda bunların geçtiği bi cümle kurun ve olacakları izleyin.
(bkz: cenk etmek)
(bkz: cenk eylemek)
(bkz: çevrimiçi)
(bkz: çevrimdışı)
çevirmeli telefonların tarih olduğu bu devirde microsoft yüzünden bu saçmalıklar her yerde ciddi ciddi kullanılır oldu artık.
Tosvos-vosvosun uyduruk hali-
Sevindirik.
Çok oturgaçlı götürgeç.

Kurumsal bir götten uydurulmuştur.
Annemin birlikte çok vakit geçirdiğim arkadaşlarıma taktığı, bir nevi birbirinizin götünün dibinden ayrılmayan kişileriniz babında bir kelime: (bkz: götdeş)
sokuk.

Evet çok kullanıyorum.
-sal ve -sel ile biten tüm kelimeler.
(bkz: dil devrimi)
Malafat.
(bkz: pıttık)
kapçık.
dallama.
Benim uydurduğum ve bilahare sözlük sayesinde türkçeye soktuğum kelimeler.

Tiplek
Götlek
Küskü'den yola çıkarak - küskürten
Bir de bunun bir ara TDK'da bulunmuş, yozlaşmış toplumu gösteren, gerici, götten anlamlar çıkarılan kelimeler versiyonu vardır.

Darbe: Bir ülkede baskı kurarak, zor kullanarak veya demokratik yollardan yararlanarak hükûmeti istifa ettirme veya rejimi değiştirecek biçimde yönetimi devirme işi.
Dolandırmak: Devleti yönetmek.
Erkek: Sözüne güvenilir, mert.
Esnaf: Kötü yola sapmış olan kadın.
Hanım: Kadınlığın bütün iyi niteliklerini taşıyan.
Hayat Kadını: Para karşılığında erkeklerin cinsel zevklerine hizmet eden ve bu işi meslek edinen kadın, fahişe, orospu, orta malı, kaldırım çiçeği, kaldırım süpürgesi, kaldırım yosması, sürtük.
Jigolo: Geçimini yaşlı ve zengin kadından sağlayan genç, erkek sevgili, tokmakçı.
Kadın: Analık veya ev yönetimi bakımından gereken erdemleri, becerileri olan, Hizmetçi bayan.
Kirli: Aybaşı durumunda bulunan (kadın).
Kötü Kadın: Orospu.
Kötüleşmek: Toplumun ahlak kurallarına aykırı davranmaya başlamak (kadın).
Mal: Orospu.
Müsait: Flört etmeye hazır olan, kolayca flört edebilen (kadın).
Oğlan: Erkeklerin zevkine hizmet eden sapık erkek.
Pezevenk: Gizli ve yasal olmayan cinsel ilişki öncesinde aracılık eden kimse, dümbük, godoş, muhabbet tellalı, kavat, astik, dasnik.
Serbest: Ağırbaşlı olmayan, hoppa (kadın).

Not: Bazıları tepki sonucu kaldırılmasına rağmen, hâlen duranları vardır. Bu konunun detaylısı https://onedio.com/haber/709149 geçmektedir.