bugün

Çekpas çekerek te allahım yarappim.
Yalayarak. (Biri bunu yazacaktı)
göt temzliği önemli.

temizlik önemli.

her gün yıkanın.

donunuzu, çorabınızı değiştirin.
göt kılları içinmi bu soru bilemedik bak.
alaturka hortumu göte tazyikli şekilde tutulur.
Her ikiside evet.
ikisi de şarttır, biri olmadan diğeri olmaz.
Taharet alda gerisi onemli değil.
bir insan gunde kac kez kaka yapabilir ki bir ya da hic.

elle temas etmedik surece nasil yaparsaniz yapin gunluk dus almiyorsaniz zaten ben size bir sey soylemiyorum.

gidip kapiyi muslugu isik dugmelerini elliyorsunuz atmyi elliyorsunuz tokalasiyorsunuz. mecbur mu lan bu insanlar sizin pis boklu ellerinizle temas etmeye.

nasil bir fetis lan bu.
yil olmus kac taharet musluk var islak mendil var kagit pecete var.
bunlari dusunup elinizle ellemeyin diye yapmislar.
iğrençsiniz ibineler.
Ellerinizi temizlediğiniz sürece götünüzü nasıl temizlediğiniz beni hiç ilgilendirmiyor.
zımbaralanarak.
Hasan minhaj patriot act te çok güzel açıklamıştır.

Ayakkabınla boka bastın. Peçeteyle temizlemezsin değil mi?
Götün ayakkabından değersiz değil.
Dünyanın yarısı demek ki temizlikten bi haber.
Valla Fransızlar direkt silip çıkıyor, klozetlerinde musluk yoktu çok zorlanmıştım amk ya.
ülkemizde üretilen klozetlerin tümünde, popo deliğinize basınçlı su püskürten taharat musluğu vardır. beş, on saniyelik basınçlı sudan sonra uygulayacağınız teknik size kalmış.
şu yobazların yüzünden artık eldivenle tokalaşıyorum.
Ben şahsen işim bitince direk banyoya giriyorum.
önce yıka sonra sil geç 3-5 saniyenin lafını yapma bu yaşına kadar milyonlarca defa yaptın zaten.
Konuyu kaldırın yaa burası zarif bir platform.
Vay mk sabahtır bunu mu konuşuyorsunuz lan?
Arkasında Bir Batman Çakıldak, Hasan Dağına Oduna Gider...
Kağıtla siler elinle iyice yıkar tekrar kağıtla kurularsın. Çıkınca da bol sabun deterjan ne varsa yıkarsın. Budur. Yoksa pislik kalır. Avrupada taharet musluğu yoktur. Ne klozetlerde ne tuvaletin içinde ne de pisuvarda. Gidenler anlatsın. Pet şişe taşımaktan yorulursun.
Temizlik ogretmedigim bı sözlük yazarları kalmıştı. Neyse, gençler önce peceteye sileceksiniz. Tam temizledikten sonra taharetleneceksiniz. Su ve pecetesiz bu iş olmaz. Pis pis dolasmayin lan ortalıkta. Univdeyken ateist bı oda arkadaşım vardı. Asla taharetlenmezdi ama hergun duş alirdi. Te allam o şekilde temiz olduğunu saniyordu. Allah'a inanmiyosun da suyun temizlik gücüne de mı bı inanmiyosun bre gafil !