bugün

keşke üst kat komşum için de aynısından olsa...
bana müzik kanalı açıp sesini kapatma saçmalığını çağrıştıran söz.
HALKA'DAKi SAMARA'YI ANIMSATAN CÜMLE.
bir problem olduğuna delalet eder. an itibariyle yaşadığım durumdur. video oynatıcıda görüntü var ama ses yok. ayrıca mp3 de çalmıyor bilgisayar. hiç format atmamalıydım. pişmanım.

var mı yardımcı olacak hayırsever bir yazar?
(bkz: müzik kanalı açıp sesini kapatmak)
tersi için;

(bkz: ses var görüntü yok)
teknolojik aletler satan mağazalarda insanların televizyon'lar'ın karşısına geçip genellikle elleri arkalarında olması vaziyetiyle sarfettikleri söz.
şarkılarının büyük bir bölümünün ancak stüdyo üzerindeki çalışmalarla birlikte piyasaya sürülebileceği ve buna uygun eller havaya tarzındaki parçalarla tutunmaya çalışan genellikle mankenlikten bu mesleğe soyunmuş veya soyunmaya çalışan *taş bebekler.
maçlarda çok bağırıldığı takdirde yaşanabilecek durumdur.
eskiden cine5 de olsa kabulum olacak olaydır.
böyle izlenilmesi gereken şeylerde wardır
(bkz: petek dinçöz)
(bkz: seray sever)
(bkz: banu alkan)
genellikle mankenden olma sarkıcılara söylenen sözdür.
biraz sola çevir anteni
+tamam çevirdim şimdi nasıl
-görüntü var ses yok.
..
(bkz: seray sever)
(bkz: aysu baceoglu)
(bkz: yeliz yesilmen)
odamdaki tv'nin yaz aylarında bazı kanalllara bazı saatler-ki en sevdigim programlarda, uyguladıgı anlamsız hareket...
nba tv izlerken sik sik karsilacabilecegimiz durum
tv'nin mute tuşuna basılmasıyla karşımıza çıkabilecek olgu.
sarışın-aptal .
bazı tipler görürüz, mükkemmeldir görüntüleri. bi gelirler yanımıza, bizi şok edecek iğrençlikte bir sesle:'' beaksesanaa seaatin vaa mieeeyeh?'' gibisinden bir söz derler. işte o anda dile gelecek cümle olabilir.
- goruntu var ses yok abi
+ bir iki tane daha vur o zaman
* aghh..valla konuşacağım ...
- abi ses de geldi...
nazan öncel'in bir şarkısı

ayni nakarat hep ayni ayni
yarisi bayat hep ayni ayni şeklinde devam eder.
televizyonların daha yeni yeni yaygınlaşmaya başladığı bir dönemde sık sık bozulan televizyonda görüntünün olup,sesin olmadığı zamanlarda ortaya çıkmış,günümüzde ise görüntü bakımından var gibi görünen ama sesi çıkmayan,orada olduğu hissedilmeyen şeyler için kullanılan bir cümledir.
görüntü de yok ses de yok.ama kalp gözü açık;

(bkz: şifreli olarak cine5 izlemek)
(bkz: bakmasını bileceksin)
adeta hillary duff'ın türkçe meali.