bugün

cevabı; "tabii ki de bol memeli yerlere giderdim" olan soru. evet.
aynaya bakıp "ulan ne yakışıklı adammışım ben ya" derdim.
Bir soru.

(bkz: başlık kurallara aykırı)
aslında psikolojik bir testtir.

ben eski sevgilimi pandiklerdim. yani benliğimde eski sevgilime karşı bi takıntı var.
Herhalde oturur ağlardım. Kimse seni görmeden yaşanır mı?
eğer görünmez olmuş olsaydım beni istemeyen çocuğu tokat manyağı yapardım sen misin beni istemeyen çürümüş peynir suratlı kazma insan .
sevimsiz tipler var aklıma gelen bikaç tane, onlara yolda çelme takar düşürürdüm,ya da enselerine şaplak da olabilir.
sevmediğim kişileri öldürdüm.
görünmeye çalışırdım.

türk hastalığı işte.
vision wardları imha ederdim.
Küçük seksilikler, insanlarım enseye şaplak atma, hayvanlara ve zor durumda olanlara yardım etme gibi şeyler.
(bkz: görünmezdim)
akbil basmadan otobüse binerdim. boşluk sanıp bana girenler bile umrumda olmazdı. 4 tl amk. boru değil.
banka soyma, gıcık olduklarımın hayatına müdahele edip akıl hastanesine kapatılmalarına vesile olma gibi şirin eylemler.
benim odamın camına bakan balkonlu evdeki 3 bekar kızın yanına giderdim kesin.
Millete el hareketi cekerdim.
eski sevgilimi takip ederdim. yeni biriyle buluşsun da bi görsün başına gelecekleri. komedi filmi çevirirdim başrol şebeği o olacak şekilde.
herkesi gıdıklardım.
kulaklarına ayaklarına tüy sürterdim işkillenirlerdi.
yalan söylemicem, karılı kızlı ortamlara giderdim.
erdoğan'ın kısıklıda bulunan evine gidip neler döndüğüne bakardım.
herkesin saçını çekerdim oh banane.
uçaklara binerek dünyada gezmedik yer bırakmazdım, vahşi hayvanları daha yakından incelerdim.
Nikime ters hiçbişey yapmam.
Ulan ne denk geldi ha millette sırf buraya entry için kayıt oldum sanacak.
adc ye focuslanıp, pembe totemlerden uzak dururdum.
Kadınımı takip ederdim.duş alırken onu izlerdim.gece onunla birlikte uyurdum.ama umarım bir anda görünür olmuyoruzdur.
güncel Önemli Başlıklar