bugün

Gusul kabul olmadığı için cenabet gideceginizi herkesin bilmesine sebep olur.
Sürekli iyi ki dövmesi var aq düşüncesine maruz kalmaktır.
Dovmeniz sayesinde psikolojik ve kendiyle sorunlari olan bir birey olduğunuzu ilk andan belli etmeniz.
Yabancı dilde bi şey yazdırdıysanız herkesin sorması... Yaşadığım için söylüyorum.
Bir cocuk var kuryeci akrabamizin isyerinde calisiyor akrabamda 65 yaslarinda biri adam ne zaman gorse cocugun tum kolunu kaplayan ciplak melek gorunumlu kadin dovmesiyle dalga gecip gelen gecene cocugun kolunu gosterip cocukla alay ediyor..
bi sik olmaz amk kafanıza takmayın yaptırın bir kaç kişi dışlandı o hor görüldü öbürünün babası kızdı diye size de olacak diye bişey yok yaşayan sen ölecek olanda sen soranada ölecek olanların ölenlere ağlaması normal benimki mi yanlış dersiniz.
https://m.uludagsozluk.com/e/21742794/
Dincilerdir. Başka ne gibi bir sıkıntısı olabilir. Su sıralar böyle bir şey yapmaya çalışmayın. Benden size naçizane bir tavsiye.
Dövmenin önyargısı mı kalmış aq herkeste dövme var zaten. Hiç de görmedim aa dövmesi var bunun işe almayalım diyenini. Polis ve asker olmak zor, o da tanınma açısından önemliydi eskiden. Şimdi kalmadı bile.

Edit:abdest Meselesini konuşmaya bile gerek yok aq.
babalar, babalarımız.

valla benimkisi eve almaz. hatta unutmaz 1500 yıl anlatır. küser, ki bu daha beter bi durum. canim babam benim
Başkasına muhtaç olmayan, aciz olmayan insanlar yapar genelde. Iş bulmak gibi sıkıntıları yoktur, kanka şurada iş varmış diyenlere " çağır hepsini ben iş vereyim " der.
görsel
Kışın kimse görmüyor yazın gördüklerinde de "zürafa mı la o?" Diyorlar. Ne zürafası amk dizanor bu.
valla ben nasıl aldıysam o şekilde teslim etmeyi düşünüyorum bedenimi sahibinden boyasız çiziksiz az kullanılmış.
Henüz bi sıkıntısını görmedim. Aksine daha iyi karşılanıyorsunuz her ortamda. Zaten sevilen bir tipseniz hiç bir problem olmaz. Boynumun iki tarafı da dövmeli. Kabak gibi meydanda. Yaptırın bişeycik olmaz.
güncel Önemli Başlıklar