bugün

Tekrardan uyusam devamini görür müyüm acaba şeklinde düşünmeye sevk eder.
şşşt uyan olum
ya bi dk abi
lan uyan oğlum başak geldi
başak değil taşaktır o dur benim o ben
lan ne görüyon rüyanda it herif uyan
ya taşak kebabı yapıyodum abi napıyosun ya nerdeyse 1. olcaktım tam yağızdan puan alıyodum.

gibi bir olay geçmişti başımdan.*
devamını hayal gücüne bırakmak zorunda kalmaktır.
Sacmadir zaten uyandığında rüyanın sonudur.
cinsel içerikli rüyalarda hayal kırıklığı yaratir .
bu 6. yorumu yapan kadar - radikal olmaya calisip mallik. yapan gormedim.
Tekrar uyumaya calisilip ruyanin devamini dusunmektir , kendiliginden gelmez , bir hayal olarak devam eder artik. Sinir bozucudur.
tam bir dizi - filmin en güzel yerinde veya bir maçın gol anında şans eseri televizyonun önüne birinin geçmesi sonucu yaşanan hayal kırıklığı gibidir. merak uyandırır.
rüyanın çeşidine göre bazen sinir bozucu bazense son derece ihtiyaç duyulan bir durumdur.görülen rüyada badem gözlü bir dilber tam ilanı aşk yaparken bu fiile maruz kalınırsa uyandıran ana bile olsa sinir olunabilir.ama tayyip erdoğanın kuzey kürdistanın kurulması için elimizden geleni yaptık meslektaşım sayın öcalanla her konuda mutabıkız deyip ortak basın açıklaması yaptığının görüldüğü bir karabasandan uyandırılmak ferahlatıcı bir durum olsa gerek
güzel bir rüyaysa insanın içinde ukte olarak kalır, büyük bir üzüntüye gark eder.

acaba tekrar uyusam devam eder mi diye düşündürür.
Uyandıran kişiye ogünü ona küfrederek geçirmek. Gerçekten çok acıklı bir durumdur. Helede rüya güzelse. Allah yaşatmasın kimseye. Amin..
güncel Önemli Başlıklar