bugün

Bugün Öğlenleyin bir saat kadar kestirtiğimde gördüğüm rüya. Şöyle idi;

Tuvalette klozete oturmuş haldeyim.üstüm çıplak. Bir ara göğsüme bakıyorum. Yarı akışkan Sarı bir şey süzülüyor döşümden göbeğime, aşağı.. bu ne diye şaşırıyorum. Bu sıra gözüme ayaklarımın yanında oyuncak bir köpek ilişiyor. Köpek yan yatmış. can çekişiyor gibi kıpırdıyor. Kuyruğunu sallıyor. Pilli bir oyuncak..pili mi bitiyor acaba diye eğilip elime alıyorum oyuncak köpeği..elime aldığımda görüyorum ki köpeğin poposundan, döşümden akan sarı şeyin aynısı akıyor. Sonra uyanmışım. Hayırdır inşallah. Yorumlayan varsa sevinirim. Annem vesvese ile uyumuşsun dedi.
geçen gördüğüm bildiğiniz bir boss ile savaştığım rüyadır. bossun özellikleri ise şöyleydi : yüz hatları belli olan bir kadın suratı, uzun olmayan saçlar kepçeye benzeyen bir el. rüyamda hatırladığım kadarıyla öldürmek için baya uğraşıyordum ama ölmüyordu. en sonunda bir tuzak falan kurup öldürdüğümü hatırlıyorum zaten sonrada rüya bitiyor.
Ruyada odamda veya evın herhangı bır alanında dolasırken kendımı tepeden ızlerken buluyorum. Ikı yonlu bakıs acısı oluyor. Kendımın nasıl hareket ettıgını kontrol edebılıyorum ama tepeden izlemek? Sims karakterı mı olduk yoksa haha. Bazende ruyamda oldugumu kavrayıp, sımdı ruyadasın ama bırazdan uyanacaksın merak etme dıyorum.
Bir kadınla evleniyordum, detay vermeyeyim, çok saçmaydı..
Gördüğüm bir rüyada tuvalete sıçtığım boku birisi çalıp kaçmıştı ben de polisi arayarak onu tutuklattırmıştım.
güncel Önemli Başlıklar