bugün

amacı halen çözülememiş erkektir. Diyalog aynen şu şekilde gerçekleşmiştir:

Reyhanna: merhaba xxx ben reyhan nasılsın *
xxx: iyiyim sen
Reyhanna: ben de iyiyim

Ve görüldü ile muhabbet bitmiştir.
(bkz: vermeyeceksen uğraştırma)
Görüldü yapıp bi 5 dakika falan sonra cevap verişi ve üstelik bu süreyi de çevrimiçi geçirişi amacın ne Dedirtir.
Erkek olma ihtimali yüksektir.
bu erkek benim. konuştuğum kişinin mal mal ekrana bakıp cevabımı beklemesini seviyorum biraz da.
birden fazla kızla konuşan erkektir. oluyor arada öyle aksamalar, mâzur görmek lazım.
Bok yesindir.
reyhanı beğenmemiş erkektir net. kendimden biliyorum. ben de öyle yaparım.
vurduruyordur.
Tarafımdan engellenmiştir. Sen kim köpek?
görsel
Heyecandan Erken boşaldı herhalde. Belki ondan görüldü atmıştır.
Belki terlikleriyle sana geliyordur yazarken vakit kaybetmek istememiştir hemen engelleme.

Kahretsin romantik bir balığım.
Olur öyle şeyler...
notere gidiyordur belki bu mesajı tasdik ettirmeye sonradan vazgeçme diye. heyecan yapma hemen.
007 mesela böyle bir mesajla adama irade beyan etti diyelim adam da 1000 km öteden kızın yanına geldi. Sonra kız vazgeçtim derse kız adamın yol masrafını ödemek zorunda mı? Sonuçta sözleşmede şekil serbestisi var biri teklif etmiş öbürü kabul etmiş sen ne diyorsun?
yaman trolsun delikanlı.
Bence 007 bu soruya danışmanlık ücreti almalı. Öyle hemen cevap vermemeli diye düşünüyorum.
--spoiler--

007 mesela böyle bir mesajla adama irade beyan etti diyelim adam da 1000 km öteden kızın yanına geldi. sonra kız vazgeçtim derse kız adamın yol masrafını ödemek zorunda mı? sonuçta sözleşmede şekil serbestisi var biri teklif etmiş öbürü kabul etmiş sen ne diyorsun?

--spoiler--

hukuken icaba davet ve icap kavramları gerçekleşmiş. ama sözleşmeler, genel ahlaka aykırı olamaz. tartışmalı bir durum o nedenle. ben ödemek zorunda olmayacağını düşünüyorum hukuken. misal bu da online yazışmalara ilişkin güncel bir yabancı mahkeme kararı yakında bizde de sirayet eder;

https://www.theguardian.c...bs-up-emoji-sign-contract
iş nedeni ile müsait değilse yapa bilir.
Sözlük erkeği mi? Ahahah.

Şaka herhalde.
--spoiler--

bence 007 bu soruya danışmanlık ücreti almalı. öyle hemen cevap vermemeli diye düşünüyorum.

--spoiler--

ilk sefer pro bono, maksat ayağınız alışsın.
O kadar zenginim ayağı yapıyor ama android telefon kullanıyor trolllükte bir marka resmen.
sürekli yapıyorum, çok da sikimdesiniz.

hatta buna sitem edeni utanmayacaksan ağlayabilirsin gibi çıkışlarla iyice delirtiyorum.

bana yapılsa da sikimde olmuyor.

kendinizi amma önemli zannediyorsunuz he.
Benim bu. Benim dediysem yukarıdaki konu ile alakalı değil. Bazen mesajı açıp okuyorum. Ya o sırada bir işle meşgul oluyorum ya da bir şey düşünüyor oluyorum. Sonra mesaja cevap vermeyi unutuyorum. Bazen bunu karşılıklı konuşurken bile yapabiliyorum. Konuşurken aklıma bir şey geliyor mesela onu düşünürken karşı tarafın sorusunu düşünüp beynimde cevap veriyorum sonra yine kafamdaki konuya geri dönüp cevabı karşındakine söylemeyi unutuyorum.
işim olup cevap vermeyi unuttuğum oluyo arada şüphesiz..