bugün

yenisinin tekrarlanacağını umduğumuz enfes ötesi zirvenin ikinci ayağı sanırım yine ve gigantic sponsorluğunda olacak herhal, sanırım, yani...

(bkz: görükle de şarap içiyoruz vol 2)
katılan yazarların hepsinin güzel olduğu, ama hafta içi olması itibari ile tadında bırakılan zirvedir. katılan herkesin yüreğine sağlık.
gigantic' in sponsorluğunda düzenlenmiş, şarapların içildiği lakin araplara dokunulmamış fevkalade şarap zirvesi idi.* katılımcı sayısı, görükle' de düzenlenen her zirve gibi yüksekti. şaraplar içildi, muhabbetler edildi, geyikler yapıldı, köpekler sevildi, köpeklerden tırsıldı... hayvanat bahçesinde düzenlenmişti mübarek ! ohşşş, güzel zirveydi yani.
efendim gelemediğim zirvedir. kusuruma bakmayın diyeceğimdir.
güzel bir zirve oldu katılım gösterdiğim zaman aralığında. tahminimce benden sonra daha da güzel olmuştur. yapımda ve ikramda emeği geçenlere tebrik ve takdir.
sınavım bitti ve berbat bi sınavdı. bu ruh haliyle zirve saatine kadar bekleyebilir miyim bilemiyorum ben bile.

neyse, beklersem anlarsınız zaten.
az kalmış.
kadehi olmayanın damacanadan lıkır lıkır içebileceği zirvedir.
şarap bardağı için market market dolaştım, yok arkadaş. delireceyim. bu gigantic'i takdir ediyorum, bahsettiği şaraplardan tattıracak bize. gerçi lakır lakır içmeyi dilemiyor değilim. gidip göreceğiz.

küçük ama hoş sohbet bir zirve olacaktır. olmadır. öyledir.

dürüt: şarap bardağı demişim bakınız. şarap kadehi bile değil. öyle istiyorum işte. kocaman bardaktan içmek istiyorum. kocaman bardakta içmek istemekten ziyade çok içmek istiyorum. sanırım deliriyorum.
vay be ,şarap ikramı var imiş.. görülmemiş şey. zekeriya'nın hiç yok böyle hareketleri.

içimden gelip kopan dip notis: şarap ne arar la bazarda..
25 mayıs 2010 salı günü görüklede gerçekleşecek olan zirvedir. bahar şenliğinde buluşuyoruz zirvesi vol2 nin devamı niteliğindedir.

not: katılımcılara şarap ikramı vardır.

(bkz: bahar şenliğinde buluşuyoruz zirvesi vol 2 1)