bugün

Öğrenci köyü olan Görükle'yi b*k a çevirecek olan ve polisin idareyi ele alması sonrasında gevşeme olduğu söylentilerinin de olduğu durum.
dışarı çıkmaya korkutmuş durumdur.
içki izninin alınmasıyla cafede oturan herkesin, evet istisnasız herkesin alkollü içecekler içmesi tetiklenmiştir. alkole susamış gençlik bir bayram havasına bürünmüştür. ulan sanki alkol yeni icat edildi. köyün kontrolünün jandarmadan polise geçmesinin bunda etkisinin olabileceği öğrenciler tarafından düşünülmektedir. geç kalınmış bi uygulamadır demek istiyorum ama halkımızın ağzıyla içmeyi pek bilmediği düşüncesi aklıma geldiğinde vazgeçer gibi oluyorum. ahanda buraya yazıyorum bir ay içerisinde çıkacak olayları kontrol edebilmek çok zor olacak.
Sabırla beklenen olaydır. Öğrenceleri evde oturup içmekten kurtaran durumdur.
güzelim görükle'nin bozulacağı anlamına gelir.
öğrenciler dışındaki insanlarında akın etmesine sebep olan durumdur.zaten jandarma gitti polis geldi dedikleri zaman gevşeyeceği kesindi köyümüzün.hani öğrencinin parası yoktu ? öğrenci fakirdi hani , bırak bu işleri arkadaşım.tekel bayidekinin 2 katına para veriyorsun gidip mekanda bardağına.

-ben açılışı evde yapıyorum burda devam ediyorum abi.
-süper o zaman hep içebilirsin.
Görükle zaten t.c ülke sınırları dışında kalmış bir yerdir. Bu nedenle alkol uyusturucu minimal zararlı aktivite ve mal serbesttir.
güncel Önemli Başlıklar