bugün

büyük şehrin büyük başkanı, melih gökçek yine zorlu bir sınavda. başarılarına! gölge düşürmek isteyen rakipleri sürekli olarak melih başkanıma bel altı vurmaya devam ediyor. tabii başkanım da bu salvoların altından kalmak için fazla mesai harcıyor.

bu sefer melih başkanın rakibi 17 yaşındaki lise öğrencisi irem aksoy. türlü rezillikleri olan bir kız. kaldı ki rakı masalarında fotografları bile var.

http://galeri.uludagsozlu...om/r/melih-gökçek-400907/

masum olarak takdim edilen irem' e bak sen!

masumiyet rakı masasında bulunmakla bozulmuyor sayın gökçek. masumiyet rakı içmekle de bozulmuyor.

masumiyet imar planını rica ile iki katına çıkarmakla bozuluyor. masumiyet bu asfalt kamyonları kimin sorusuna cevap veremediğinde bozuluyor.

siktir et bunları. bunlar ispatlayamayacağımız şerefsiz! iftiralar. rakı masasıyla bozdun ya masumiyeti, o zaman bu masadakiler ne ayran mı?

http://galeri.uludagsozlu...om/r/melih-gökçek-307397/

benim bildiğim rakı, dün de, bugün de, yarın da haram amk! ama müslümanlık akp müslümanlığı olduğundan, bazılarına rakı son 10 yıldır haram.

irem' in rakı masası, samimiyet, dürüstlük ve masumiyet açısından fark atar hacı.
türkiye üzerinde o kadar suçlu insan varken gidip o kızı bulmaları tutuklamaları garip. Tabiki irem'in rakı masası dedirtir.
atatürk ün rakı masası ile uğraşamayacağını anlayınca çıtayı biraz düşüren zihniyetin son ürünüdür.

o değil de bir anda bu kadar düşmez çıta, ne yaptın sen melih başğaaannn!
hangi zihniyete sahip insanlar tarafından, yönetildiğimizi alenen beyan eden karşılaştırma.

bunu sayın melikh gökçek'e çok mu görüyoruz? tabi ki hayır!!! zira. geçmişimden tamamen değiştim diyen bir başbakanı var ki rakı masası ne ola? grev sözcülüğü yapmış birisi olarak, grev yapmayı anaysadan çıkarmayı planladı. melih gökçek rakı içmiş çok mu?

irem'de gerçekten rezil! yahu rakı masasının bir adabı var. ona riayet etmeyeceksen içme.
yönetici zeki, lider özelliklere sahip, bir çok vasfı olan ve bulunduğu toplumda diğer insanlardan bu özellikleriyle daha fazla ön plana çıkan insandır. bunu görünce kendi kendime sordum. bizim için en iyi bunlar mı gerçekten?
içki içen kimse masum değildir, hepsi ayyaştır kafasındaki bir adam yıllardır ankara'yı yönetiyor. güzel ülkemde anca böyle adamlar başa geçer. yakıştı sayın gökçek, sana yakıştı...
yanlız o gökçek'in oturduğu masanın arkasındaki perdelerin üzerindekiler kan lekesi mi, yoksa desen mi?
güncel Önemli Başlıklar