bugün

Son kemolist bükücü.
(img:#1931907)
Diyorlar.
https://twitter.com/ilgin.../1193472894623461376?s=09

Adamın şu saçma videosunu görüp sinirlenmişken videonun çekildiği yerin memleketim olduğunu fark etmemle iyice sinirlendim. Kim çağırdı lan seni oraya?
Son kemoş bükücü. Adam bulmuş sağmal inekleri sağıp duruyor.
atatürk'e benzeyen adamın doğru ismi.
Bu adamın atatürk’ü koruma kanunu çerçevesinde içeri atılması lazım. Atatürk’ün hatırasına Yobazların 90 yılda yaptığından daha fazla hakaret ediyor hemde alenen.
görsel
doğrusu;
(bkz: göksal kaya)
Ya bu Akp ve bir kısım çomar chpli destekli soytarı, Atamızın maneviyatını istismar etmeyi bırakıcak ya da Türkcüler'in Burdaki bildirisine göre kendisi artık Bülent Ersoya benzeyecektir.
Karar kendisinin...
görsel
Şevkatle yaklaşıp atatürk’e benzerliği azaltılması gereken kişidir. Ayıpla atatürk atatürk olmanın keyfini bu Kadar çıkarmadı.
Ulan kimse çıkıp demiyor ki bu adam atatürke benzemiyor. Her kaşını kaldırıp kelleşen atatürkse işimiz var aq.
instagram' daki gündemde oluşunun aksine burada pek bahseden olmamış, şaşırdım.
görsel
Güldürdü.
göksal kaya.
aramaya inan.
görsel
-paşam taş yok
-atılır.
görsel
fatih terim'den sonra galatasaray'ın başına geçmesini beklediğim kişi açık ve net.
görsel
görsel
Bu sefer Sam Chui'nin kanalında denk geldik. Bu dayımız, Fransız bir kaptan pilot.

Göksel Kaya, sen neyin peşindesin?!
bir akabe oyunu olduğu anlaşılınca ortalıktan yok olan akabeli.
izmir'i sıradan geçirdi.

Beline kuvvet...
En ufak bir fırsatı dahi değerlendireceksin bu hayatta.

Son derece başarılı bir iş adamı.
Boyle de bir ulke işte.

https://www.google.com/am...ke-hakaretten-dava-acildi
En az Atatürk kadar karizmatik duayen sanatçı.
bu millet mal aq. adamı atatürkle özdeşleştirip içkisine, çapkınlığına laf ediyorlar lan mal mısınız olum adamın özel hayatı size ne amipler. bir aralar beşinci boyuttaki dede de rakı içiyor diye garipsemişlerdi. hayır bu sanatçıların size bir şey vadettiği yok adamlar işini yapıyor bizim kuş beyinli redikalcilerde saldırıyor hemen.
güncel Önemli Başlıklar