bugün

melih gökçek'in trafiği katletmek, göz zevkimizin içine etmek ve birilerini zengin etmek(kimi acaba)amaçlı milli kütüphanenin önüne yaptırdığı, kırık dökük camlarıyla yalnızlığı oynayan iğrenç yapı.
içinde cafe ve bir kaç dükkan bulunduran yapı. yolun ortasında olması, etrafında herhangi bir park yeri bulunmaması, yedinci caddeye oldukça yakın olması sebebiyle kimsenin ciddiye alıp da gitmediği mekandır. kendi halinde durmaktadır. yapının tek olumlu kısmı iki tarafta bulunan saatlerdir. böylece yanından geçerken zamanı öğrenmiş olursunuz.
i.melih'in devletin parasını eşe dosta dağıtma aracı.
yapılalı neredeyse 3 sene oldu. tek bir kişi bile gitmedi. beklenmiyor muydu böyle birşey? herkes söylüyordu, yapıldıkça bu ne be diye ağzı açık kalıyordu herkes, kim neden gelsin buraya.

bunun üzerine, devamlı konser veren kıytırık popçular, ankaraspor derken arada kaynayan durum için; (bkz: ankara metrosu nun bir turlu bitirilememesi)
bahçeli sakinlerine biz burayı yaptık neremize sokalım diye sorulan mekan.
şehir planlamacılığından bihaber belediyecilik işte böyle olur.

ankara'nın can damarlarından bir yol ve sen bunu kıytırık bir porje ile daraltıyorsun. oy verenler düşünsün ben ayda yılda bir gidiyorum.
ne sikime yaradığı anlaşılamayan yerdir efenim.

defalarca kez gördüm hala anlamadım, hala anlamadım.
almanya'da eşcinsellerin geçiş yürüşüyü yapışına verilen ad.
milli kutuphanenin oldugu gobege yapilan gereksiz mekan.