bugün

genç kalemler geleceğe dair umutlarımın yeşermesi adına hep bir gerekçe olmuştur bana. yazan, kalemle dost olan insan kötü olamaz diye düşünüyorum. kalemden dökülen duygunun insanın kötü tarafını körelttiğine bir süre sonra da yok ettiğine inanıyorum. gökhan yavuzel de böyle bir genç kalem. şiir, ve deneme yazılarıyla kısacası kalemiyle dünyaya, yaşamına başkalarının yaşamlarına iz bırakmak isteyen bir arkadaş. urfalı heyecanı ve yazma aşkı yüzünden okunan bir kalem neferi. dedim ya başka insanların da hayatlarında iz bırakmaya çalışıyor diye. katiller hep yalnızdır kitabının imza töreninden elde ettiği gelirini tedavi ihtiyacı olan hasta bir kız çocuğuna bağışlıyor. dünyayı güzelleştirecek olan kalem ve o kaleme yürekleriyle can veren yürekler.
2009 yılında şiir yazmaya başlayan genç kalem emekçisi... şair olmasını ve şiir yazmasının gerekçesini ülke insanının şiire karşı etkisiz kalması olarak sunuyor. sadece şiir eserleri yok. başka bir kitabı daha var şuan ismini hatırlayamadıgım. sahipsiz şiirler kitabında şiirlerinin hiç birinde başlık yok. kitabındaki bütün şiirlerinde başlık yok. bunun sebebini de şiirlerinin tamamını özgecan aslan'a atfetmesinden diye açıklıyor.
şiir yolculuğu daim olsun diyorum.
yazın hayatı hiç bitmesin. yazsın yazsın yazsın..
güncel Önemli Başlıklar