bugün

az verilmiştir. gs derbisine yetecek kadar 10 maç falan verilmeliydi.

şimdi gs maçı öncesi tekrar kırmızı kart göstermek lazım.

ekleme: bak renklilere. adalet timsali kesildi pezevenkler. ulan bu cezayı adil bulanlar kendi takımlarına gelince tekmeleri küfürleri ahlaksızlıkları nasıl da görmezden geliyor.
Herifin ensesine tekme atan alves e iki maç küfür etti diye gökhana 3. Ohh amk suyundan da koy.

Hakemin ağzının içine kadar girip hadi beni de atsana diyen volkan a ses yok tabi.
Satılmış köpekler.
şerefsizliğin daniskası ve taraf tutmanın apaçık ortada olmasıdır.
küfrün net cezası uygulanmıştır. yaygaraya gerek yok beşiktaşlı arkadaşlar paranoyaya da gerek yok. gökhan töre bile itiraz etmedi pozisyona. ve eğer hakem maçı katletmek isteseydi 89. dakikada önde olmazdınız. ve ayrıca net kendi sığırlığınızla 2 gol yediniz. önceki haftalarda haksız aldığınız puanlar da oldu. zaten siz aptallık etmedikçe kimse elinizden şampiyonluk alamaz. ligin açık ara en iyi topunu oynuyorsunuz. boş işlerle uğraşacağınıza topunuza bakın aptallık etmesin topçularınız zaten kimse tutamaz sizi.

edit: ne çok eksilemişiniz be sanki ofsayttan golü ben attım , elle golü ben attım. işte siz yüzyılın topunu da oynasanız bu yüzden şampiyon olamıyorsunuz. hep boş beleş işlerle uğraştığınızdan. siz gökhana daha destek çıkın ben görürüm bi maçta sizi mahfederse.
omuzundan silahla vurulması ve mağdurları tarafından bile yalanlanan " ağza silah sokma" yalanı üzerinden bazı gavatlar tarafından haklı gösterilmeye çalışan cezadır.
emre'ye melo'ya veril(e)meyenin, verildiği cezadır. yazıktır günahtır...